Seimo narys Raimundas Martinėlis. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Seimo narys Raimundas Martinėlis gavo naujas pareigas Seimo komitetuose.

Palikęs „valstiečių“ frakciją Seimo opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Raimundas Martinėlis tapo Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininko pavaduotoju.

Tokius personalinius pakeitimus Seimo komitetų vadovybėje ketvirtadienį patvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės pateiktą nutarimo projektą balsavo 76 Seimo nariai, 1 buvo prieš, susilaikė 4 parlamentarai.

 

 

azija

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Viena bobutė sakėJuokingaGydytojasLaibas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Viena bobutė sakė
Viena bobutė sakė

Eina kalbos, kad Į VšĮ Kupiškio PAPC direktoriaus postą kandidatuoja tvarkos ir teisingumo Rokiškio skyriaus pirmininkas R.Baltrūnas. Vyskta derybos, kad iš kelių kandidatų būtent jis ir laimės šią vietą, nes jo kolega partietis R.Martinėlis tik ką Seime savo padėjėja įdarbino Kupiškio mero dukrą. Štai ir teisingumas su tvarka.

Juokinga
Juokinga

Čia vadinasi: iki šiol Seime nieko neveikiau,o dabar… IŠVIS NIEKO NEVEIKSIU!!!

Gydytojas
Gydytojas

Kokia nelaimė. Žmogus nieko nesugeba, pabėgo iš ligoninės vadovų, tuščias savyje ir gavo dar pareigas….Na, medikai, laikykitės.

Laibas
Laibas

Gavo naujas pareigas medžių kirtimo ir senelių namų nuomos reikaluose. Po kadencijos galėtų neseimo narys apsigyventi sūnaus senelių namuose. Rokiškio medžiai apsidžiaugtų!