15min.lt nuotr.

„Skiepai bus nemokami ir jie bus neprivalomi, tik, rekomenduojami“, – Seime žurnalistams ketvirtadienį sakė R. Karbauskis.

Jo teigimu, žmones reikės šviesti, nes jie turės apsispręsti patys.

„Bet kokiu atveju žmonės spręs patys, ir turėsime eiti švietimo prasme, bandydami išaiškinti žmonėms, kodėl šitas sprendimas jiems būtų naudingas, (…) kad tai saugu, kad tai pagerins jų situaciją, ypač vyresnių žmonių“, – sakė R. Karbauskis.

Jis teigė manąs, kad šioje situacijoje dauguma gyventojų skiepysis, nes „norės apsaugoti savo vaikus, tėvus ir panašiai“.

Paklaustas, ar pats skiepysis, R. Karbauskis patikino, kad taip.

„Be abejonės“, – sakė „valstiečių“ lyderis.

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis trečiadienį sakė, kad maksimali suma, kurią valstybei galėtų tekti skirti vakcinai nuo COVID-19 įsigyti būtų 125 mln. eurų.

„Maksimali teorinė suma, jeigu įvyktų taip, kad visi 7 gamintojai sėkmingai pagamintų vakcinas, (…) būtų apie 125 mln. eurų. (…) Bet net ir maksimaliu atveju, jeigu reikėtų investuoti diversifikuojant rizikas, tai vienam šalies gyventojui tektų vidutiniška ne didesnė nei 40 eurų našta. (…) Visgi tikimės, kad to maksimalaus skaičiaus nereikės“, – teigė premjeras.

S. Skvernelis taip pat tikino, kad už vakciną nuo COVID-19 Lietuvos gyventojams mokėti nereikės ir ji bus finansuojama iš valstybės biudžeto.

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments