Home Aktualijos „Protų kovų“ lyderiai nepasikeitė – sezoną laimėjo „Palubinsko pasekėjai“

„Protų kovų“ lyderiai nepasikeitė – sezoną laimėjo „Palubinsko pasekėjai“

0
„Protų kovų“ lyderiai nepasikeitė – sezoną laimėjo „Palubinsko pasekėjai“
Palubinsko pasekėjai. "Protų kovų" archyvo nuotr.

Baigėsi „Protų kovų“ su Robertu Petrausku reguliarusis sezonas. Nuo pat rugsėjo Rokiškyje kiekvieną pirmadienį kavinėje „Svaja“ kovėsi devynios komandos. Sezono lyderiai – „Palubinsko pasekėjai“ – šiemet varžytuves paliko be intrigos: jie 33 žaidimuose laimėjo 23 pergales.

 

Paskutiniajame reguliaraus sezono žaidime Rokiškyje varžėsi 8 komandos. Sėkmė lydėjo lyderius: jau nuo pirmojo turo „Palubinsko pasekėjai“ išsiveržė į lyderius. Antrajame ture juos šiek tiek prisivijo kitos komandos, tačiau lyderiai vėl susigrąžino pozicijas trečiajame ture ir jų niekam neužleido. Surinkę 32 taškus „Palubinsko pasekėjai“ į viršų kėlė žaidimo rėmėjų dovanotos giros butelius. Antrąją vietą paskutiniajame žaidime užėmė „Nieko nežinom“, nuo nugalėtojų atsilikę trimis taškais, o trečiąją iškovojo „Rokiškio Rotary“ žaidėjai, surinkę 26 taškus.

 

Iki šio žaidimo „Palubinsko pasekėjai“, per sezoną surinkę 606,5 taško, visų šalies ir užsienio komandų reitinge buvo 60-ti. Provincijos komandai – tai puikus rezultatas. Mat priekyje – tik šalies didžiųjų miestų ekipos.

Rimtesnį iššūkį lyderiams metusi „Rokiškio sirena“ per sezoną laimėjo 12 žaidimų ir reitinge iki paskutiniojo žaidimo buvo 116-ta. Po pergalę savo sąskaitoje turi ir „Nieko nežinom“ (reitinge klasifikuota 196 vieta) bei „4 mėsiniai ir Mikis“ (reitingo vieta – 214-ta). Viso reitinge klasifikuota 244 komandos. „Protų kovos“ žaidžiamos 12-oje Lietuvos miestų, Briuselyje (Belgija) ir Kopenhagoje (Danija).

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments