blank
Organizatorių afiša

Jungiasi ir rokiškėnai, į koloną įsilies ir baikeriai

Prie šios akcijos ketina jungtis ir rokiškėnai. Mūsų rajono koordinatorius Rimantas Čeponis sako, kad susidomėjimas yra, per pora dienų jau sukurta 100 žmonių grupė, prie akcijos ketina jungtis ir Rokiškio baikeriai. Kiek iš viso bus protesto dalyvių, dar kol kas neaišku, nes galima registruotis ir bendraisiais kontaktais.

„Iš Rokiškio mes pirmiausia vyksime į Panevėžį, kur suvažiuos visi apskrities akcijos dalyviai. Tuomet automobilių kolona vyks link Kauno ir magistralėje įsilies į bendrą srautą, judantį į Vilnių“, – sako R. Čeponis.

Paklaustas, kodėl jungėsi prie šios protesto akcijos, R. Čeponis sakė, kad jis susipažino ir perskaitė Stambulo konvenciją, todėl turi aiškią savo nuomonę. „Ką reiškia ta socialinė lytis? Ir ką reiškia, kai lytis jau nebe prigimtinis, o grynai apsisprendimo klausimas. Kitaip tariant, vaikai bus skatinami patys apsispręsti – berniuku ar mergaite nori būti. Absurdas. O apie smurtą prieš moteris toje konvencijoje vos viena pastraipa“, – sako R. Čeponis, pridurdamas, kad labiausiai jam nepatinka tokios nuomonės primygtinis piršimas, propaganda. „Tegul gyvena netradicinės orientacijos žmonės kaip nori, bet tik tegul neperša savo požiūrio ir gyvensenos kitiems“, – teigia pašnekovas.

Protesto akcijos planai – didingi

Gegužės 15 d. 8 val. ryto pirmieji automobilių motorai paskelbs starto pradžią ir vėjyje išsiskleis maršo dalyvių iškeltos ir prie automobilių pritvirtintos vėliavos, pranešdamos Lietuvai, kad protesto žygis į sostinė prasidėjo.

Protesto žygis – „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ pajudės nuo Klaipėdos link Vilniaus milžinišku automobilių srautu, prie kurio pakeliui jungsis visi Lietuvos regionai, Taip pat jungsis ir retro automobilių klubai ir  Lietuvos baikeriai.

Danguje “Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021” dalyvius pasveikins aviatoriai iš sportinių lėktuvų klubų, pademonstruodami, kad tą dieną Lietuva tapo vieninga visur – ir danguje, ir Žemėje.

Pasiekusi Vilnių kolona porą valandų skirstysis po automobilių stovėjimo aikšteles, o žmonės autobusais bus vežami į Vingio parką, kur įvyks akcijos kulminacija – protesto mitingas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
8 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Laba diena
Laba diena
2021 3 gegužės 18:09

GR, platinate skelbimus, o kur užsakymo Nr? Rokiškėnai – už smurtą prieš moteris? už sąmokslo teorijas? O vietos laikraštis prie viso to prisideda. Kokie yra GR standartai? Visiškai neatlieke žiniasklaidos funkcijos. Visų pirma reikia sugebėti perskaityti tarptautinės konvencijos tekstą, o tada suprasti ką perskaitei. O čia asmenys bandos principu renkasi neaiškiais prisidengtais tikslais.

Adomas
Adomas
2021 29 balandžio 15:40

Šis protesto žygis- didelis subruzdimas turbūt bus po Baltijos kelio, bet trenktis iki Kauno ir įsilieti į kažkokią koloną, nematyčiau prasmės.Ar nebus kaip su bambizų pamokslu? Gal gražiau būtų, kad kiekvienas kraštas plauktų į sostinę iš savo pusės. Žinoma ir karantinas neatšauktas, reikės laikytis reikalavimų- juokauti su Korona- nevalia. Kiek iš to bus naudos – pamatysime. Jau dabar tarp organizatorių vyksta arši kova, kam bus užskaityti politiniai taškai?

Jolanta
Jolanta
2021 29 balandžio 13:54

Džiaugiuosi ir didžiuojuos už savo tauta ir mano rokiškėnais , nes pati ja esu nors ir jame nebegyvenu, daug metų kaip emigravus.
Džiaugiuosi kad pakilote kovon ginti patį švenčiausiąjį mūsų šeimas ir vaikus ir mūsų visų ateitį . Niekas jokia kita šalis negali griauti mūsų nusistovėjusių tradicijų, puosialėjančių mūsų prigimtinę teisę būti tuo kuo esi, skiepijant sveiką suvokimą kuriant mūsų vaikų ir mūsų ateitį.!!!!

G.a
G.a
2021 29 balandžio 13:15

Labai miela malonu ,kad rokiskieciai nemiega ir nesileidzia mulkinami musu valdzios kuri keicia konstitucija kaip tik nori, ne zmoniu, o savo labui. Taipogi labai smagu pamatyti veidus zmoniu soc tinkluose kurie yra pries sita marsa… Ka galiu pasakyti, tokie zmones yra supuve … vardais neminesiu, bet jeigu jiems homoseku teises svarbiau nei normaliu zmoniu tai man manau ir visiems kitiems aisku kokioje barikadu puseje jie stovi. O mazumoms as palinkesiu, maziau lokit. NES taip ar taip jusu yra mazuma . Tad pries veja jus nepapusit.

Žiūrovas
Žiūrovas
2021 29 balandžio 7:23

Parveš į Rokiškį coroną!

Jolanta
Jolanta
2021 29 balandžio 13:42
Reply to  Žiūrovas

Ta korona yra visur,ji ore kuriuo jūs kvėpuojate …kaip,.. kad ir kasmetinis virusas , tad įsakykite vėjui nepūsti ir nekvėpuokite, tada ir neužsikrėsite.

Jonis
Jonis
2021 28 balandžio 18:36

Ar yra kazkokia fb grupe?is kur isjudam?kelinta?🙂

ORALauskas
ORALauskas
2021 4 gegužės 17:15
Reply to  Jonis

Iš Panevežio g 8 ryto, žadamas trijų automobiliū išjdėjimas 🤣