blank

Įmonės vykdomoji direktorė Monika Tarvydytė patikino, kad šiuo metu hakerių ataką patirianti ACGO yra pagrindinė „Ivabaltės“ detalių traktoriams „Fendt“ tiekėja, bet kol kas didesnių sunkumų nekyla. „Darbų stabdyti neteko, nes visada turime atsargų sandėlyje. AGCO atnaujina tiekimą, tai tebuvo trumpalaikis sutrikimas“, – sakė M. Tarvydytė.

Taip pat teiravomės, ar karas Ukrainoje nepaskatino pasikeitimų įmonėje ir apie neseniai sumažintą „Ivabaltės“ pervežimo paslaugų dalį, kai Vilniaus įmonei buvo parduota 14 vilkikų. Tuomet žadėta, kad naujoji įmonė išlaikys 12 darbo vietų rokiškėnams. „Pirkėjas pasiūlė visiems darbuotojams likti. Kiek jų su pasiūlymu sutiko, nežinome, nes tai jau yra kitos įmonės ir jos darbuotojų santykiai.

Daugiau permainų mūsų įmonei karas Ukrainoje nelėmė, naujienų, kaip ir anonsavome savo socialiniuose tinkluose, bus rudenį, kai bus pristatinėjamos „Fendt“ sezono naujovės. Tuo metu mielai kviečiame atvykti ir susipažinti su visomis naujovėmis. Šiuo metu veikla vyksta kaip įprasta, ką tik baigėsi labai sėkminga paroda „Ką pasėsi 2022“. Tiek jos metu, tiek po jos pasirašyta nemažai sandorių, įmonės veikla ir jos rezultatai atitinka šių metų suplanuotus tikslus“, – teigė M. Tarvydytė.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments