Penktadienį rajono taryboje pradėjo dirbti naujas narys Vidmantas Karpavičius (dešinėje). Jo priesaiką priėmė Vincentas Vobolevičius. A. Mikevičienės nuotr.

Penktadienį rajono tarybos posėdis prasidėjo kiek neįprastai. Naujo nario Vidmanto Karpavičiaus priesaikos, paprastai duodamos posėdžio pradžioje, teko lukterėti. Paaiškėjo, kad priesaikos priimti į posėdį vykusį Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narį Vincentą Vobolevičių paklaidino navigacija.

Atsiprašęs dėl vėlavimo V. Vobolevičius vėliau papasakojo, kad prieš Kamajus navigacija jį nukreipė tiesiog į laukus. Išgelbėjo vietos ūkininkai, patarę mesti technologijas ir nurodę, kaip pasiekti Rokiškį.

Prisiekę dirbti rajono žmonių labui su Dievo pagalba, V. Karpavičius padėkojo rinkėjams, kurie jį Darbo partijos Rokiškio skyriaus rinkimų sąraše reitingavo trečiu numeriu. Jis pakeitė iš tarybos pasitraukusį skyriaus pirmininką Vidmantą Maželį, laimėjusį savivaldybės valdomos AB „Rokiškio komunalininkas“ direktoriaus konkursą.

Apie rajono tarybos posėdyje, trukusiame keturias valandas, vykusias aistras ir priimtus sprendimus – kituose „Gimtojo…“ numeriuose.

azija

7
Rašyti komentarą

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
augisValiusAlmantasPilietisJonas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
augis
augis

geda ROKISKENAM balsavusiewms uz reto bukumo sedevra

Valius
Valius

Nesuprantu, kokio bukumo turi būti rinkėjas, kad rinktų tokius ?

Almis

Baisu ir pagalvoti, kokio bukumo žmonės užima „aukštus postus“. Tikiuosi, kad ne MES jį išsirinkome. Manau, kad jo partiniai bendražygiai „prastūmė“ draugelį į šitas pareigas.

Almis

Baisu ir pagalvoti, kokio bukumo žmonės užima „aukštus postus“. Tikiuosi, kad ne MES balsavome už tą VRK narį. Manau, kad jo draugai politikieriai „prastūmė“ draugelį į šitas pareigas.

Pilietis
Pilietis

Bukas tikrai ir navigacija pas jį buka.Važiuodamas galėjo bent jau per google maps pažiūrėti kur vykti.Ai visi jie vienodi ir vienodo bukumo

Jonas
Jonas

Nesuprantu, kokio bukumo reikia būti, kad nerasti kelio.

Almis

Didžiausia Rokiškio rajono problema – posūkis Kamajų miestelyje. Dėl jo naujas rajono tarybos narys vos neliko neprisaikdintas 🙂