Sekmadienį rokiškėnų laukia smagi kelionė traukiniu į Panevėžį. D.Zibolienės nuotr.
Redakcijos archyvo nuotr.

Už keleivinio traukinio maršruto „Šiauliai–Rokiškis–Šiauliai“ išsaugojimą ne vienerius metus kovęsi mūsų ir Kupiškio rajonų gyventojai sulaukė puikios naujienos. Traukiniu nuvažiuoti iš Rokiškio į Šiaulius (per Panevėžį) ir sugrįžti galėsime kiekvieną dieną.

Dėl maršruto išsaugojimo ir pakeitimų, kad rokiškėnai ir kupiškėnai kasdien traukiniu galėtų pasiekti Panevėžį ir Šiaulius, teko derėtis su Susisiekimo ministerija ir AB „Lietuvos geležinkeliai“. „Pavyko rasti sutarimą, kad „Lietuvos geležinkelių“ Keleivių pervežimo departamentas į maršrutų projektą 2019–2020 m. įtrauktų mūsų kraštui labai reikalingą atkarpą. Projektas turi būti patvirtintas iki spalio pabaigos. „Lietuvos geležinkelių“ atstovai sakė, jog bus išpildytas už maršrutą aktyviai kovojusių rokiškėnų noras“, – „Gimtajam…“ sakė derybas dėl traukinio išsaugojimo kuruojantis ir nemažai pastangų įdėjęs mero patarėjas Vytautas Saulis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
VigispetrasNijolė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Vigis
Vigis

Rokiškėnams puiki žinia. Dabar reikia tik Rokiškio autobusų parkui sutvarkyti miesto maršrutų judėjimą pagal traukinio grafiką,nes dabar tenka eiti iki miesto ir pečiomis.

petras
petras

Tai labai gerai,vaziuoja studentai ,i darba zmones ,ne visi gali automobiliu pasinaudoti,gerai ,kad vaziuos…

niliukas

VALIO !!!
Ačiū visų vardu. Atliktas puikus darbas.