Eugenijus Narkūnas. Redakcijos archyvo nuotr.

Kovo 15 d., prieš antrąjį merų rinkimų turą, Obeliams – netikėta žinia. Rajono savivaldybės direktorė Nataša Aleksiejeva pasirašė įsakymą Obelių seniūną Eugenijų Narkūną atleisti iš pareigų. Motyvas – seniūno praėjusių metų darbo nepatenkinamas vertinimas. Atleisti seniūnijos vadovą kol kas nepavyks, nes jis turi nedarbingumą. Praėjusių metų pabaigoje seniūnijoje buvo atliktas veiklos tikrinimas, seniūnui buvo skirta griežta nuobauda. Tačiau pareigų netekti tada nebuvo grėsmės. Kas nutiko per šių metų pora mėnesių?

Socialdemokratų partijai priklausantis E. Narkūnas į nemalonę galėjo patekti ir dėl politinių pažiūrų. Su nedarbingumą turinčiu E. Narkūnu „Gimtajam…“ susisiekti nepavyko. „Dabar esu trys viename. Bėgioju per tris kabinetus. Seniūnas serga, į laisvas komunalinio ūkio specialisto pareigas paskelbtas konkursas, o dar reikia atlikti ir savo pareigas“, – sakė seniūno pavaduotoja Aldona Žėkienė, atsisakiusi komentuoti vadovo atleidimo priežastis.

Praėjusią savaitę pareigas paliko Pandėlio seniūnas Romualdas Varanius, sulaukęs 65-erių. Seniūnijos vadovu tapo konkursą laimėjęs Kazliškio seniūnas Algirdas Kulys. Tad dabar Kazliškis laikinai liko be vadovo. Kiek anksčiau konkursas buvo skelbtas į Jūžintų seniūno pareigas, bet jame dalyvavęs vienintelis kandidatas neatitiko žinių kartelės. Jūžintų seniūnė Audronė Baltuškaitė pareigas paliks balandyje, kai jai sukas 65-eri.

22
Rašyti komentarą

avatar
15 Comment threads
7 Thread replies
19 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
KristeValstietisŠiaipirgi obelietėPaziuresim Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/grokiskis/domains/grokiskis.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
Kriste

Pagaliau …Seniai buvo laikas su juo atsisveikinti. Pavargo žmogus, oi pavargo…Negaliu atsistebėti, kaip jis taip ilgai nieko nedirbdamas išsilaikė

Paziuresim
Paziuresim

Naujajam merui bus pirmasis skaidrumo išbandymas

Šiaip
Šiaip

Ne merui, o naujajam direktoriui.

...
...

Nepasidalino grazuoliuko todel ir apskunde 😀
Dabar tures daugiau laiko.

pagaliau
pagaliau

Šaunuolė administracijos direktorė ! Išvengė dar vieno panašaus įvykio į Kamajų mokyklos direktoriaus pasivažinėjimą.

gaila
gaila

Iš Obelių išvažiavau prieš 20 metų. Dabar užsuku tik mamos aplankyti, ir stebiuosi, kaip gimtajame mieste viskas apleista ir griūva. Vandens reikia prisinešti kibirais, kanalizacijos nėra, reikia klampoti per purvą, šaligatvių nėra, kavinės jokios, jaunimui susibūrimo vietos jokios, vaikams žaidimo aikštelių nėra… Sovietiniais laikais dar buvo kultūros namai, žalioji, ir tie sugriuvo..
Gaila man Obelių..

obeliete
obeliete

Turbut 20 metu ir nebuvot Obeliuos. Ir saligatviai nauji, ir zaidimu aiksteles yra prie naujo tvenkinio, ir upes prieiga maudymuisi sutvarkyta, ir geles zydi visa vasara kaip niekur kitur. Reiketu dazniau mama lankyti ir apsidairyti .

Nejuokinkit
Nejuokinkit

Šaligatviai nauji vienoje, pagrindinėje gatvėje. O kur kitos miesto gatvėlės? Kur šaligatvis prie žaliosios? Kur šaligatvis einant pro senuosius kultūros namus? Einant nuo gaisrinės link mokyklą…? Visur keliaujama yra važiuojamąja kelio dalimi..
Prie naujo tvenkinio yra tik bendruomenės padaryta tinklinio vieta, ar tai jūs laikote žaidimų aikštele? Reikėtų tuomet jums plačiau pasidomėt kas yra žaidimų aikštelės, o ne džiaugtis tik minimalistinėmis vietomis.. Ir tos padarytos ne seniūno, o pačios bendruomenės.

irgi obelietė
irgi obelietė

Na, miela obeliete, patinka grožis, norit, kad viskas gražėtų, keistųsi? Pirmyn, niekas nedraudžia su savo idėjomis, darbine jėga kurti ir gražinti Obelių. Negalite? Toli? Finansinė pagalba tiiikrai, manau, padėtų bendruomenei. O gal galia tokia -tik burbėti? Niekas nepasidaro savaime, iš dangaus. Tam reikia ir laiko, ir pinigų ir 200 % -aliai mylėti savo kraštą, savanoriauti iš pašaukimo, o ne iš pareigos… Tai va mieloji, pirmyn… Obeliai laukia Jūsų. Skaičiau, kad kovo 30 organizuojama talka. Puiki proga (tik gaila, kad susirenka tik tie patys, pastoviai keli, kuriuos ir drožia, kaip tik gali ir kas gali). Aš Obelius myliu tokius, kokie yra,… Skaityti daugiau »

Valstietis
Valstietis

Ir viską tai padarė V.Kazlauskas. Tai jo dėka.

Obelietė
Obelietė

Nepatenkino Antano Vagonio JK ( Jungtinės Karalystės) ir liko be darbo

Nuomone0
Nuomone0

Manau, itariu, kad
ilgai dabar sirgs seniúnas. Nabagas, vargšiukas, ligoniukas. Gražus vyras, ir moterys tai mato. Oi mato.

kaži kaip čia bus...
kaži kaip čia bus...

Ūkiškumo jam trūko , visi tai matė ir žinojo, betgi užnugaris buvo stiprus

Puiki
Puiki

Iš džiaugsmo obeliečiai, Obelių centrinę gatvę pavadins Natašos vardu!

Užuojauta
Užuojauta

Užuojauta besidžiaugiamtiems. Koks laimingas jūsų gyvenimas, jei džiaugama suteikia tik svetimos nesėkmės?

Obelietė
Obelietė

Tai kad sienapjute atliekama, jau kai sienas seniai supuves.. Bet geriau veliau nei niekada. Dziaugiames. 🙂

Nuomone
Nuomone

Pasiklydo tarp damų. Obelių sen. Administracija jau seniai pasikeite. Ot privirė košės tos damos.

tokio bardako kaip Obelių seniuniją gal niekur kitur nerasit,pijokų irštva

Pilietis
Pilietis

Manau, kad įvyko tai, kas seniai turėjo įvykti. Šaunuolė direktorė, kad parodė turintį stiprų stuburą.

Piliečiui
Piliečiui

Direktorės suburas= Girštautas + Tarvydis. Kažkam reikalinga vieta. Gal net pačiai direktorei.

Biruted
Biruted

ir kas čia darosi kad STAIGA atleistieji suserga

Smalsutis

Puiku, paruoštos darbo vietoms saviems seniūnijose. Dar gal laisva pavaduotojo vieta Rokiškio vandenyse.