V. Bičiūnaitės nuotr.

Eilėms suvaldyti

„Prieš skiepijantis reikia pasiskambinti į registratūrą, pasitikslinti, ar užtenka vakcinų bei registruotis skiepui. Registracija įvesta pacientų eilėms suvaldyti dėl masinio skaičiaus norinčiųjų skiepytis. Žmonės, gyvenantys kaimuose, gali skiepytis ambulatorijose ar bendrosios praktikos gydytojų kabinetuose“, – sakė VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorė Danguolė Kondratenkienė. Jis užtikrino, kad skiepų nuo erkinio encefalito Rokiškio poliklinika turi, nebent Lietuvoje sutriktų vakcinų tiekimas.

D. Kondratenkienė primena, kad vakcina nuo erkinio encefalito suaugusiam žmogui kainuoja 20,66 Eur (su dūriu), skirta vaikui – 19,78 Eur. Jei Rokiškio poliklinikoje skiepijasi pacientas, pasirinkęs kitą gydymo įstaigą, jam papildomai kainuoja gydytojo apžiūra (15,73–19,69 Eur).

Palyginti šių metų ir praėjusių metų tą patį laikotarpį,  skiepijasi kur kas daugiau žmonių: pernai tokiu metu vakcinos panoro 50, šiemet – 400 žmonių. Direktorė tikisi gyventojų sąmoningumo ir primena: „Įtardami, jog sergate koronavirusu, nesilankykite nei poliklinikoje, nei kitoje sveikatos priežiūros įstaigoje, skambinkite tel. 112 ir kvieskitės greitąją medicinos pagalbą.“

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Greta ŠLIURPAITĖ

 

Prie Dirdų

3
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
11 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
J....Regina Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Regina
Regina

Ir aš buvau antradienį. Tai kaip čia suprast, kodėl vieniems yra vakcinų, kitiems nėra? Niekas nepaklausė, ar esu užsiregistravusi, iškart pasakė, kad nėra. Būtų įdomu sužinot atsakymą.

Regina
Regina

Netiesa, kad turi. Prieš 2 dienas buvau poliklinikoje ir grįžau nieko nepešusi, nes registratūros darbuotoja sakė, kad vakcinų neturi ir kad visoje Lietuvoje nėra. Užsirašė mano tel.nr. ir sakė, kad paskambins kai atsiras, bet kol kas nesulaukiu skambučio. Kam apgaudinėti žmones

J....
J....

Na turi tikrai😊antradienį visi trys šeimos nariai pasiskiepijom.