G. Stočkienės nuotr.

Į renginį susirinko kelios dešimtys rokiškėnų su savo augintiniais. Vieni šeimininkai vedėsi įvairiausius lojančius keturkojus, kiti atėjo nešini narveliais, kuriuose galima buvo pamatyti ne tik kačiukų ar žiurkėnų, bet kur kas retesnių augintinių – sraigių ir net gyvačių.

Popietėje buvo galima pasigrožėti tokiomis šunų veislėmis, kaip labradoras, samojedas, biglis. Ir nors šventės metu užklupo lietus, pagrindiniams dalyviams – šunims – tai tikrai nesukėlė jokių nesklandumų.

Svečius pasitikusi Rokiškio krašto muziejaus edukatorė-ekskursijų vadovė Giedrė Solovjovienė priminė kas ta Šv. Pranciškaus diena, papasakojo, kaip dvaro istorija persipynusi su gyvūnais. Vėliau vyko edukacijos su gyvūnų trenere Sondra Jonceva.

Atėjusieji buvo kviečiami prisidėti prie gyvūnams skirtos infrastruktūros Rokiškio krašto muziejuje gerinimo, o šventėje dalyvavusios Rokiškio beglobių gyvūnų organizacijos savanorės, kurios smalsiems vaikams leido paglostyti globojamus kačiukus, kvietė nebūti abejingiems – priglausti, tapti laikinais globėjais, savanoriauti ir paremti šeimininkų netekusius gyvūnus.

GRAN CARNO

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: