Sumuštas Juodis, tikimasi, pasveiks. A. Mackuvienės nuotr.
Sumuštas Juodis, tikimasi, pasveiks. A. Mackuvienės nuotr.

 

 

Miesto šventei besiruošiančiuose Obeliuose – ne vien džiugios nuotaikos: naktį į sekmadienį akmenimis ir marinuotų agurkų pilnais stiklainiais niekdariai apmėtė Dirbtuvių gatvės gyventojo Aušrio Zibolio prie būdos pririštą mišrūną – penkerių Juodį.

Aplinkinių namų gyventojai teigia, kad jaunimo išgertuvės prie vietinių kavine vadinamo pastato – įsisenėjusi problema, o vietos valdžia tvirtina apie problemą girdinti pirmą kartą... A. Mackuvienės nuotr.
Aplinkinių namų gyventojai teigia, kad jaunimo išgertuvės prie vietinių kavine vadinamo pastato – įsisenėjusi problema, o vietos valdžia tvirtina apie problemą girdinti pirmą kartą… A. Mackuvienės nuotr.

Obeliškiai, išvarginti išgėrinėjančio jaunimo orgijų, „Gimtajam…“ teigė, jog problema – įsisenėjusi, tačiau vietos valdžiai ji – neaktuali. Toje pačioje Dirbtuvių gatvėje gyvenantis Obelių seniūnas Eugenijus Narkūnas pripažino apie jaunimo šėliones girdintis pirmą kartą.

 

Daugiau ketvirtadienio „Gimtajame…“

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
obelietisRedavioletsTadaskazys Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
obelietis
obelietis

Mieli Obeliečiai, daugiau matykit save, dirbkit ir neverskit visko ant seniūno ar seniūnijos. daugiau darbų, mažiau kalbų ir visiems bus gerai. Vienas lauke ne karys, pagalba reikalinga ir iš bendruomenės. Patys prisidirbę bandom ieškoti kaltų.

Reda
Reda

ką tas seniūnas aplamai žino ir mato……Tuščia vieta iš jo…..Gaila, kad valdžia neatkreipia dėmesio, kad Obeliai be seniūno, be šeimininko. Tikrai yra aktyvių, Obeliams atsidavusių žmonių…O dabartinis seniūnas-tik kad pavadinimas.

violets
violets

Tai pritariu nes kaip taip galima

Tadas
Tadas

Cia Obeliai visiskai uzmirstas dievo kampelis,vyksta raliai festivaliai,tiek girti tiek blaivus be teisiu kelia haosa,o policijai ir seniunijai nusispjauti…iki nelaimes nebetoli

kazys
kazys

Ka obeliu seniunas visiskas medis, nei pacio darbe pagausi, nei jis pats kur ka iniciatyvos imasi, palyginus su kitais rajono miesteliais vienas baisiausiu ir apleistu kaimu po juzintu 🙁