Rokiškyje viešėjo ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. A. Minkevičienės nuotr.

Trumpa – trumpai

Renginio įžanginėje kalboje Rokiškio verslo klubo prezidentas Dalius Trumpa trumpai pristatė, kad susibūrusios kelių rajonų verslo struktūros turės didesnę galią ir įtaką priimant verslui gyvybiškai svarbius įstatymus, racionalesniam politikų požiūriui į konkurencinę verslo aplinką. Sutartį pasirašyti sutarė Rokiškio verslo, Kupiškio darbdavių, Anykščių vadovų klubai,  Pasvalio verslininkų asociacija „Verslo žiedas“ ir Biržų rajono verslininkų asociacija. Pašmaikštavęs, kad jo pavardė įpareigoja kalbėti trumpai, D. Trumpa pridūrė, kad muziejuje susirinkusiems verslininkams daug įdomiau išgirsti, ką pasakys premjeras.

Pasveikinęs penkių rajono verslininkų struktūrų iniciatyvą burtis, S. Skvernelis patikino, kad ši šalies valdžia kalbasi su visomis visuomenės grupėmis, tarp jų ir verslininkais. Savo kalboje Vyriausybės vadovas trumpai apžvelgė visas sritis: nuo švietimo, sveikatos priežiūros, verslo iki valstybei mokamų mokesčių.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
žinia
žinia
2017 12 lapkričio 9:18

Dabar, pražūtingai baisu yra tai, kad Lietuvoje visokios bei visos ūkinės veiklos įvaizdis – plėšikiškas. Toks įvaizdis neduoda pasijausti žmogumi versle dirbantiesiems. Pusė dirbančiųjų (!!!) nenori tokios veiklos, dingo svetur ir net bijo grįžti į Lietuvą. Plėšikiškos veiklos įvaizdžio ryškiausi ženklai: 1 (baisiausias). Lietuviškame ES pakraštyje bei vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra (bemaž) vienodos, o algos ir pensijos (apie) 4 kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje; 2 (mažiau baisus). Plėšikiški mokesčiai – išreikalaujami nesant pajamų (uždarbio, pelno, …); ___ PVZ. Lietuviškam ES pakraščiui pritaikius vakarinio ES pakraščio taisykles: – juridinio asmens (UAB, MB, IĮ, VŠĮ, …) registravimo… Skaityti daugiau »

Ražukas
Ražukas
2017 11 lapkričio 17:44

ir kodėl nebuvo susitikimo su gyventojais? Tik su ponaičiais ir savivaldos klerkais. O turėtų rūpėti ir paprastas miesto gyventojas. Nusivyliau galutinai.

onė
onė
2017 10 lapkričio 22:44

Dažniau tegu atvažiuoja pas mus Skvernelis tai šviesa ilgiau degs. Šiandien nuo pietų pajungė Taikos gatvės apšvietimą,o kai pravažiavo tuoj išjungė.

Baba
Baba
2017 10 lapkričio 15:39

Ir kas iš viso to?

Rekomenduojami video: