Asociatyvi nuotr.

Po tragiško gaisro F. Kaunietienė laikinai prisiglaudė tos pačios seniūnijos Gerkonių kaime esančiame dukros šeimos name. Ankštame būste gyvenanti dukros šeima laukiasi trečiosios atžalos, todėl moteris nenori tapti našta dukros šeimai. Jos viltis – grįžti į savo namus, bet to padaryti be žmonių aukų neįmanoma. „Mūsų žmonės labai geri. Po gaisro atjautė, aukojo, jų aukų užteko vyro laidotuvėms. Kūnas stipriai apdegė, teko palaikus kremuoti. Nežinau, kaip be žmonių pagalbos išgyvenčiau. Labai noriu grįžt į savo namus. Liko namo sienos, stogas“, – apie nelaimę pasakojo moteris ir dėkojo ją atjautusiems žmonėms už aukas ir kitokią pagalbą.

Kad išsipildytų viltis grįžti į namus, F. Kaunietienei reikia žmonių pagalbos. Jei galite prisidėti, aukas perveskite į F. Kaunietienės banko sąskaitą LT 525014100010002129.

kasyba

3
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
LoretaPandėlietėDanutė Macijauskienė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Danutė Macijauskienė
Danutė Macijauskienė

Pone F.Kaunietie kokia jūs melagė gyvenate milžiniškame name su visais patogumais viena, jūsų dukra gyvena Vokietijoje taip ji laukiasi bet kitus 2 vaikučius augina ne ji o buvęs jūsų žentas. Kaip jūs drįstate taip įžūliai meluoti žmonėms!!! Juk pats Pandėlio pirmininkas gerb. Tokarevas jums PAŽADĖJO pavasarį NEMOKAMAI viską atrenovuoti tad nesinaudokite savo nelaime, pinigų pasinaudojimui iš patiklių žmonių. Žmonės ji negailestinga …

Pandėlietė
Pandėlietė

Ponia Danutė Macijauskienė, neklaidinkite žmonių, pati visko iki galo nežinote. Ar tikrai pirmininkas žadėjo viską nemokamai atrenovuoti???

Loreta
Loreta

Pritariu Jums Danute Macijauskiene visu 100%