blank
A, Stanio nuotr.

„Registraciją internetu atnaujinsime vėliau, nes veikia viena linija ir gali kilti chaosas. Dalis sunkiojo transporto atvyksta apžiūros į Utenos TA. Kaip tik čia visai neseniai baigėme atnaujinimo darbus. Dar tiksliai negalime pasakyti, kada darbai bus baigti Rokiškio TA, tikimės, pavyks iki vasario pabaigos. Pirmoji sunkvežimių linija bus atnaujinta 100 proc., prie jos jau prasidėjo darbai, o antroji linija, kurioje tikrinami lengvieji automobiliai, dar nėra išardyta, kad galėtume bent lengvuosius automobilius patikrinti. Šią liniją atnaujinti bus kurs kas paprasčiau nei pirmąją. Kaip tik atkeliauja naujas, modernus stabdžių tikrinimo stendas iš Vokietijos“, – sako Utenos TA centro direktorius Stasys Masiulis.

Džiugios žinios ir kraštiečiams, turintiems naujesnius ir žemesnius automobilius – įvažiuojant į TA centrą nebeliks duobės stabdžių stendo link. Šioje vietoje dėl itin stataus įvažiavimo neretas vairuotojas susidurdavo problema, kai automobilio dugnas siekdavo metalines duobės apdailas.

„Įvažiavimas į TA centrą bus užbetonuotas ir išlygintas iki pat stabdžių stendo, nes ši duobė nėra reikalinga. Galbūt anksčiau jos prireikdavo įlįsti pro galą apžiūrėti automobilį, tačiau ji jau seniai nėra naudojama ir kelia pavojų, juk kažkas gali įkristi ar nukentėti automobilis“, – sako S. Masiulis.

Pernai, iki gruodžio 28-osios, Rokiškio TA centre apsilankė ir privalomąją techninę apžiūrą atliko 9821 automobilis.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Panemunelietė
Panemunelietė
2024 12 vasario 13:36

Pinigų plovimas vyksta visu pajėgumu taip pat kaip Panemunėlyje,na
“tiesiog nuostabu”

Rekomenduojami video: