Praėjusią vasarą kino vakarai lauke sulaukė dėmesio, kas bus šiemet? Kultūros centro archyvo nuotr.

Ketvirtadienį prie Rokiškio kultūros centro, taip vadinamame Eglių slėnyje, prasidės nemokami kino vakarai. Jei lis, kultūrininkai „spręs pagal situaciją“, kur vyks kinas. Pirmas filmas – komedija „Importinis jaunikis“ apie gražuolę Kotryną, kuri grįžta į gimtuosius namus ruoštis vestuvėms ir supažindinti tėvų su savo išrinktuoju prancūzu Fransua.

Rugpjūčio 13 dieną žiūrovų laukia dokumentinė poema „Sengirė“. Į senąsias Lietuvos girias bei jų gyventojus jautriai žvelgianti „Sengirė“ tapo 2018-ųjų lietuviško kino fenomenu. Filmas apdovanotas 8 tarptautiniais ir 2 nacionaliniais kino apdovanojimais „Sidabrinė gervė“, o pristatydamas filmą režisierius aplankė per 35 tarptautinius festivalius nuo Sidnėjaus iki Niujorko. Filmo režisierius Mindaugas Survila pats atvyks į seansą, todėl žiūrovams žadama daug įdomių istorijų, susijusių su filmo kūrimu.

Rugpjūčio 20 d. laukia dar vienas dokumentinis filmas „Rūta“ – apie tai, kokia aukščiausių įmanomų sporte pasiekimų kaina. Tai filmas – „žvilgsnis iš labai arti į vieną iš daugiausiai pasiekusių Lietuvos sportininkių, leidžiantis užmesti akį į Rūtos Meilutytės treniruočių užkulisius, kasdienybę ir pasiruošimo varžyboms procesą“.

Apie filmą rugpjūčio 27 dieną organizatoriai informuos kiek vėliau – tai bus kaip tik tuo metu vyksiančio modernaus meno festivalio „Startas“ programos dalis.

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
aldona Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
aldona
aldona

SUSIRINKS -gal kas nematė ir negirdėjo….ir dėl „kompanijos“..?