J. Kačerausko nuotr.

Butų ūkio direktorius Vladas Janulis „Gimtąjį…“ informavo, jog laiptinių profilaktinė dezinfekcija vykdoma kartu su savanoriais. „Atliekame profilaktinį valymą daugiabučiuose, kuriuos administruojame: dezinfekuojame durų rankenas, turėklus, pašto dėžutes. Namų bendrijose – kita situacija. Skambiname bendrijų pirmininkams ir teiraujamės, kurie šiuos darbus gali atlikti patys. Dezinfekavimo priemonių duosime. Jei bendrijų pirmininkai atsisakys dezinfekuoti savo jėgomis, valymą atliks savanoriai“, – sakė V. Janulis.

Už savanorių darbą atsakingas savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Gediminas Kriovė sakė, jog savanoriai profilaktinį valymą atliks 86 laiptinėse. Pašnekovas teigė, jog gyventojai, kurie susibūrę į bendrijas ir kuriems netalkins savanoriai, privalo būti bendruomeniški ir stebėti, kad dezinfekavimo skystis būtų naudojamas racionaliai ir nesisavinamas.

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KavoliškėnasSkaitytoja Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Kavoliškėnas
Kavoliškėnas

Kaži ar galima tikėtis Kavoliškio daugiabučių laiptinių dezinfekcijos? Čia nėra bendrijų, namus „administruoja“ patys gyventojai.

Skaitytoja
Skaitytoja

Sveikintinas Rokiškio valdžios sprendimas visų labui. Mano manymu, bendrijų pirmininkai turėtų iš surinktų lėšų samdyti kokią įmonę ,ar asmenis,kurie visų pirmiausia jas gerai išvalytų ir tada dezinfekuotų,nes tokia situacija jau darosi pavojinga…Jei patys žmonės geranoriškai nesivalo(kaip nedaro ir visa kita,kas nėra privaloma),tai juk vis tik turėtų pastoviai daryti “kažkas“,ir tam “kažkam” turėtų būti mokama.Nereikia ieškoti užsienio šalyse tokios praktikos,juk tai seniai daroma Lietuvos didmiesčiuose.