Šventės šurmulys – centre

Po kelerių metų pertraukos į miesto centrą sugrįžo žaliaskarė. Būsimoji Kalėdų eglė miesto seniūnijos buvo pastebėta vietinių gyventojų kieme. Šie neprieštaravo ir ją padovanojo miestui.

Rokiškio seniūnas Arūnas Krasauskas „Gimtajam…“ pasakojo, jog eglei puošti perkamos naujos girliandos ir žaisliukai. „Konkreti sąmata dar kinta. Atsiranda naujų idėjų ir sprendžiame, kiek galime sau leisti. Perkame girliandas, žaisliukus… Kai papuošime, tik tada tiksliai žinosime, kiek kainavo. Tačiau apie 5 tūkst. eurų reikės, neskaitant darbų“, – skaičiavo A. Krasauskas.

„Gimtojo…“ organizuotos akcijos metu rokiškėnai miestui padovanojo daugiau kaip 200 eglučių. Jos, anot seniūno, bus papuoštos girliandomis. „Mažosios eglutės nušvies pagrindinį Nepriklausomybės aikštės taką, jei jų liks, spręs savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyrius“, – sakė seniūnas. Anot jo, laukia nemažai darbo, pagrindinę eglę teks puošti savaitę.

Šventiniu laikotarpiu mieste centre bus ribojamas eismas. Aikštėje ir alėjoje dvaro link važinės kalėdinis traukinukas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

3
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RenataAiridasToma Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Renata
Renata

Nuostabi eglė, pagaliau tikra eglė ir stovi ji ten, kur ir visada turėjo stovėti- miesto širdyje. Ir ne medinė, ne virvinė, o tikra eglė. O medžiai irgi neamžini, jei atidavė žmonės, tai jiems didelis Ačiū už tai.

Toma
Toma

Kol,toks medis kitas uzaugs,reiks laukt apie 30 m.,gal is saku reikejo surinkti…

Airidas
Airidas

Kas jums visiems yra medinė eglutė pernai buvo negražu dbr nukirto vėl žaliaskaria eglute vėl blogai ko jūs noryte iš savivaldybės, man tai gražios visos kurios ir buvo 🙂