blank

Baigiantis Rokiškio rajono strateginio plėtros plano iki 2022 m. įgyvendinimo laikotarpiui ir, siekiant užtikrinti darnų rajono plėtros strategijos tęstinumą, pradedamas rengti ilgalaikis rajono savivaldybės strateginis plėtros planas iki 2030 m. Rokiškio rajono strateginis plėtros planas – tai kryptis, kurią rinksimės ateinančių septynerių metų laikotarpiui. Į šio svarbaus rajonui dokumento rengimo procesą bus siekiama įtraukti ne tik rajono politikus, valstybės tarnautojus , bet esamus bei išvykusius kraštiečius, bendruomenes, socialinius ir ekonominius partnerius, vykdant apklausas, formuojant darbo grupes rajono situacijos analizės rengimui.

Šiuo metu pradedamas vykdyti pirmasis strateginio plėtros plano rengimo etapas – rengiama Rokiškio rajono savivaldybės vidaus ir išorės aplinkos analizė bei stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių analizė.

Strateginio plėtros plano projektui parengti darbo imasi trys darbo grupės:

  • Ekonominės aplinkos darbo grupė
  • Socialinės aplinkos darbo grupė
  • Aplinkos apsaugos ir infrastruktūros darbo grupė

Kviečiame sekti informaciją savivaldybės puslapyje, Facebook, LinkedIn paskyrose ir aktyviai įsitraukti į rajono ilgametės strategijos rengimą!

Rokiškio rajono savivaldybės inform. 

rampa1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments