A. Minkevičienės nuotr.

Posėdyje dalyvavo 24 tarybos nariai. Tarp jų dėl svarbių šeimyninių aplinkybių nedalyvavo socialdemokratas Tadas Barauskas, dėl kurio pora mėnesių kryžiuojamos ietys. Jis aritmetinės tarybos daugumos teikiamas į vicemerus, bet rajono vadovas Antanas Vagonis prieš jo kandidatūrą stoja kryžium, net pasitelkdamas neetišką elgesį.

Prieš tarybos posėdžio darbotvarkės tvirtinimą kandidatė į direktorius Nataša Aleksiejeva informavo savo kandidatūrą atsiimanti tol, kol konfrontuojantys tarybos nariai neras sutarimo dėl vicemero kandidatūros.

Vicemero ir direktoriaus skyrimo klausimai nukelti į darbotvarkės pabaigą, tad didžioji dalis kitų klausimų priimti be didesnių aistrų. Per posėdžio pietinę pertrauką meras su aritmetinę daugumą turinčiais politikais rado laikiną kompromisą išvengti kritinės padėties, gresiančios rajonui tiesioginiu valdymu.

Sutarta posėdyje padaryti pertrauką: vicemerą ir direktorių tvirtinti balandžio 6 d. Meras prašė šį Gordijaus mazgą išmazgyti ateinantį trečiadienį, bet dauguma tarybos narių su tokia skuba nesutiko. „Visada turiu vilties susitarti“, – sakė A. Vagonis, paklaustas, ar balandžio 6 d. jau bus paskirti pareigūnai, ir pridūrė, jog dėl to sutarta su jam dėl vicemero oponuojančiais tarybos nariais.  Tarybos narys Andrius Burnickas merą patikslino, jog sutarta ne dėl kitos vicemero kandidatūros, bet apskritai dėl kitos alternatyvos į šiuos du postus. Taigi gali būti, kad tvirtinimui bus teikiamos naujos kandidatūros tiek į direktoriaus, tiek į vicemero pareigas.

Dabar „kamuoliukas“ pas socdemus. Jeigu šios partijos skyriaus taryba pateiks kitą, ne skyriaus pirmininko T. Barausko, kandidatūrą, valdžios krizė po Velykų gali būti užglaistyta.

 

bangenis

17
Rašyti komentarą

avatar
17 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
MerzaskaziokasKodelciukasZyzaRitmas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Merzas
Merzas

Prisimeluoja meras, o po to atsiprasineja. Ir cia meras??? Rinksime rimta mera.

kaziokas
kaziokas

Vagonio ir Vilimo situ marginalu dainele sudainuota, sluos po rinkimu abu gatves. Kam jie reikalingi.

Kodelciukas
Kodelciukas

Nevarykit ant koncervu, mes visada laikomes zodzio. Nei su Vilimu, nei su Vagoniu obuoliauti neisim.

Zyza
Zyza

Is koncervu tai rimciausiai Mieliunas atrodo, is pirmininko butu gerai maziau metytis

Ritmas
Ritmas

Vilimui buvo budinga politines isdavystes, as balsuoju visa laika uz koncervatorius, tikiuosi neisduos naujos daugumos. Vagoni reikia stumti i politikos siukslyna visiems laikams. Arba Vagoni paskirti Cirko direktoriumi.

Zelionka
Zelionka

Visada laikiau koncervatorius patikimais, bet paskutniai ju pirmininko pasisakymai tai labai jau nerimti, ar begti ar tupti

Bombis
Bombis

Tos rietenos labai primena kaimo gaideliu pestynes, taip ir norisi grudu paberti. Gal aprimtu???

BRUNKTAS
BRUNKTAS

Mere. laikykitės.Tik laikykitės . Jūs vienas čia dęmokratiškas. Situacija juoko nekelianti. Gal jau čia tuoj bus rokiškietiškas „maidanas“. Kokia logika ar politine programa yra remiamasi ( pagal str. medžiagą supratau) , kad jei ne Barauskas, tai nebereikia ir Aleksiejevos. Kokios čia manipuliacijos ??? Tai ką – juos ženyti čia rengiasi tie 15 „apaštalų“. Jei ne Barauskas tai kitas ir administracijos direktorius ? Tai ką , juos į dvikinkį plūgą rengiasi tas traktorinis kinkyti? Su kitu ( ne Barausku) Aleksiejeva poroj netrauks? Čia yra labai giliai velnio šaknis pakasta. Tas alternatyvus „meras“ su nauja „savivaldybe“ stotyje turi labai ko gero negražių… Skaityti daugiau »

Valius
Valius

Pagarba žurnalistei už drąsą atskleidžiant mero melą!!!

Selis
Selis

Labai jau saliska zurnaliste mero atzvilgiu, gerai, kad meras neisskysta ir laikosi istatymo jam suteiktu teisiu.

Romas
Romas

Straipsnyje labai teisingai ir atvirai atskleidžiama dalis mero intrigų ir melo. Įstatymiškai terminas paskirti vadovams yra lygiai 2 mėnesiai, kuris baigėsi šiandien. Šis akių dūmimas apie nebaigtą posėdį eiline mero intriga.

Malda
Malda

„Tėve mūsų“ -TAI NE POTERIAI, O JĖZAUS PALIKTA MALDA.

Eglė
Eglė

Ir vėl straipsnis kaltinant tik merą, pone Minkevičiene, gal baikit rašyt užsakomuosius straipsnius tikrųjų griovėjų

Ona
Ona

kaip bažnyčioj. Cirkas

Absurdas
Absurdas

Kodėl apsistojo ties beveik įvykusiu tarybos posėdžiu, juk galėjo BEVEIK išsirinkti mero pavaduotoją su administracijos direktoriumi ir viskas būtų ok. Gal ūkio skyrius konsultuoja politikus…

Belčik
Belčik

Rokiškis tokių juokdarių valdžioje dar neturėjo! Vietoje to, kad dirbtų Rokiškio labui ir priiminėtų teisingus sprendimus, jie užsiiminėja žaidimais smėlio dėžėje. Niekada nebebalsuosiu už šituos klaunus! Nei už daugumą nei už mažumą. Intrigantų būrelis!

Rokiškis
Rokiškis

Kaip galima laikyti posėdį nepabaigtu? Kas čia tokią „auksinę išmintį“ parodė?
Terminai paskirti šiuos du pareigūnus baigiasi šiandien. Reiškia pagrindai tiesioginiam valdymui įvesti jau yra.