blank

Skaitytoja S. B. kreipėsi į „Gimtojo…“ redakciją, norėdama pasidomėti, ar bus ir kada sutvarkytas bei atkurtas miško keliukas už Rokiškio paežerės, vedantis dvaro parko link.

Pasak skaitytojos, čia buvo kertami ir išvežami medžiai. Miškavežiai stipriai išvažinėjo ir suniokojo miško keliuką, kuris buvo ypač mėgiamas pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiu gryname ore mėgstančių rokiškėnų. Šis keliukas jungė Rokiškio ežerą ir dvaro teritoriją. Šiuo metu juo eiti ar važiuoti neįmanoma.

Kaip „Gimtajam…“ pakomentavo Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas, kol neprasidėjo vegetacijos laikotarpis, čia kertamos ir išvežamos žievėgraužio tipografo pažeistos eglės. „Nepasakyčiau, kad Rokiškio paežerėje daug tokių pažeistų eglių, tačiau jas reikia pašalinti, kad žievėgraužis neužpultų sveikų medžių. Konkurso būdu šiuos darbus pirkome ir kenkėjų pažeisti medžiai bei šakos ne tik bus išvežti iš miško, bet ir sunaikinti pagal visas taisykles“, – sakė A. Krasauskas.

Miesto seniūnas visus, nerimaujančius dėl populiaraus pasivaikščiojimų keliuko, skubėjo  nuraminti: „Kai tik darbai bus baigti, o jie turėtų užtrukti dar savaitę ar kiek ilgiau, keliukas bus visiškai sutvarkytas – išlygintas, ištiesintas. Manau, bus net geresnis negu buvo.“

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments