blank
A. Stanio nuotr.

„Žinau, ką renku“, pasitelkę savanorius iš įvairių Lietuvos savivaldybių, politikos stebėseną vykdo nuo 2014 m. Šiuo metu „Žinau, ką renku“ Lietuvos politiniame žemėlapyje Rokiškio rajono mero R. Godeliausko pažadų vykdymo reitingai yra vieni iš aukštesnių ir sudaro 63,33 proc. Pagal šį žemėlapį geriau pažadus vykdo tik Klaipėdos, Neringos, Skuodo, Prienų rajonų merai. Tiesa, ne visi rajonai pažymėti, nes ne visur atsiranda stebėseną vykdančių savanorių.

Į diskusijas buvo pakviesti du valdančiųjų ir du opozicijos atstovai. Be R. Godeliausko, valdančiųjų daugumai turėjo atstovauti Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Rokiškio skyriaus vadovė Audronė Kaupienė. Dėl asmeninių priežasčių į diskusijas politikei neatvykus, paskutinę minutę ją pakeitė mero patarėjas socialdemokratas Vytautas Saulis. Opozicijai atstovavo Valiaus Kazlausko koalicijos „Už laisvę augti“ atstovas, rajono tarybos narys Irmantas Tarvydis ir 2019 m. savivaldos rinkimuose mero posto su naujuoju visuomeniniu rinkimų komitetu „Antano Vagonio komitetas“ siekęs, bet neišrinktas Antanas Vagonis. Išrinktas į tarybą, jis priklausė opozicijai, tačiau kadencijai įpusėjus, 2021 m., atsisakė mandato. A. Vagonio vietą pagal sąrašą užėmė jo žmona, pedagogė Inga Vagonė. Vis dėlto vertinti Rokiškio mero darbo atėjo ne ji, o taryboje nebedirbantis A. Vagonis.

Diskusiją koordinavo portalo 15 min.lt politikos aktualijų žurnalistė Roberta Tracevičiūtė, kuri pirmiausia dalyvių paprašė įvertinti, kaip per pastaruosius ketverius metus, meru tapus R. Godeliauskui, Rokiškyje keitėsi situacija.

Savo darbą įvertino 8 balais iš 10-ies

R. Godeliauskas savo veiklą įvertinto 8 balais iš 10-ies ir pasidžiaugė, kad Rokiškis juda į priekį, kad keičiasi ne tik vizualiai, pradedant naujais gėlynais ir želdynais visame rajone, tačiau ir įgyvendinant galingus projektus, susijusius su infrastruktūra. Meras pripažino, kad proveržio nėra tik kalbant apie rajono kelių būklę. Ypač tų kelių, kurie priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijos dispozicijai.

Teigė, jog „esame uodegoje“

I. Tarvydžio vertinimu, visur „esame uodegoje“ ir mero veiklos vertinimo balas, jo manymu, turėtų būti kur kas žemesnis. I. Tarvydis pabrėžė, kad jam svarbūs skaičiai ir faktai, todėl jais remdamasis ir vertins mero veiklą. Jo nuomone, Rokiškio rajonas visur atsilieka, pradedant sveikatos apsauga, baigiant didžiausiu šalyje 17 proc. nedarbu (Užimtumo tarnybos duomenimis, šiuo metu nedarbas Rokiškio r. yra 10,4 proc., palyginimui 2018 m., prieš mero kadenciją, buvo 12,5 proc. – red. pastaba).  Merui I. Tarvydis turėjo priekaištų dėl visko: ir dėl to, kad niekada neišklauso opozicijos, ir dėl to, kad rajone nebeliko laisvos spaudos, ir dėl sparčiai senstančios visuomenės.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
11 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rokiškietė
Rokiškietė
2022 21 lapkričio 14:49

Darbštus ,atsakingas,pareigingas ,kultūringas, ………..Mūsų meras ,didžiulės sėkmės rinkimuose.

Antanas
Antanas
2022 22 lapkričio 22:26
Atsakinėti į  Rokiškietė

Cia taip mano tik jo komandos nariai ir dauguma.O visiems kitiems rajono zmonems,apsoliutus nulis,nieko reiksmingo rajonui nenuveikes.Negali nei is tolo lygintis su kitais buvusiais merais.

Saulius
Saulius
2022 26 lapkričio 11:34
Atsakinėti į  Rokiškietė

Labai pritariu Rokiskietei,musu meras labai geras.Net viename draugu pokilyje uzrakitoje savivaldybeje pasiule tosta.:Isgerkime uz musu kvaila liaudi,kuri mus isrinko.O paskui net pasiule:O imkim uz ja ir pavalgykim….tikrai taip geras,taip rupinasi….

Rok
Rok
2022 19 lapkričio 8:51

Taip ,,sutvarkytos spaudos” nepamenu nuo laisvės atgavimo pradžios.

ALPUKAS
2022 18 lapkričio 0:08

Dėl spaudos visiška tiesa.Per 4 metus meras nesulaukė nei vieno kritinio straipsnio ,nei viename leidinyje.Žodžiu užspaudė kaip reikalas.Dar gimtuke nors leidžiami dar komentarai,perdaug necenzuruojami.Tačiau Sirenoje viškas 0 ,nieko nepraleidžia,net nebeperku ,visiškas šlamštas.

Smalsutis
2022 15 lapkričio 15:30

Panevėžio ligoninėje tai nežino, kad Rokiškio ligoninė pagal mero patarėją yra atraminė.

Žiurovas
Žiurovas
2022 15 lapkričio 7:16

Meras atrodo solidžiai, tikras rajono gaspadorius. Oponentai, kol kas, pasirodė apgailėtinai.

Tadas
Tadas
2022 15 lapkričio 21:49
Atsakinėti į  Žiurovas

Tokias diskusijas reikia ziureti blaiviam,tada atbulai nesirodis.

Paulius
Paulius
2022 14 lapkričio 14:53

Visuomeninis komitetas „Vieningi su Ramūnu Godeliausku“ 2019 metų rinkimų programoje „ Ateitį kurkime kartu“ iki 2023 metų įsipareigojo depolitizuoti savivaldybės įmonių ir įstaigų valdymą, o faktiškai šiandien turime tai, kad visų savivaldybei pavaldžių įstaigų vadovai priklauso kokiai nors partijai, kuri yra daugumoje savivaldybės taryboje. Pavyzdžiui, UAB „Rokiškio vandenys“ direktorius yra darbo partijos narys ir jos statytinis, o vandenų valymo padalinyje  pavaduotojo poste iki praeitų metų sėdėjo tas pats socialdemokratų vicemeras R.Velykis. KIK vadovas, UAB „Rokiškio butų ūkis“, UAB „Rokiškio autobusų parkas“ direktorius – socialdemokratai, paskirti prieš metus-kitus. VšĮ Rokiškio PASPC direktorė – socialdemokratų skyriaus pirmininkė.  

Jonas
Jonas
2022 14 lapkričio 14:38

O ko jau taip meras tik 8 įsivertino??reikėjo visais 10 balų už renginių lankymą, už daugpatystę, už paspirtukų prisipirkimą…daugiau jo darbų nematau . Kad miestas gražėja ne jo nuopelnas . Autobusų parkas pelno siekianti įmonė, o sumokame tūkstančius visi gyventojai ir t.t. Arogantiškas, pasipūtęs , niekinantis kitų nuomones- štai koks meras

ALPUKAS
2022 24 lapkričio 19:31
Atsakinėti į  Jonas

Del autobusų parko,jei sumokam 800tukstančių,o parvažiuoti nėra kuom.Tai kažkas sūlė išmokėkim tą sumą ,kaip kompensaciją ne miesto gyventojams.TAI JIE UŽ TĄ AUTOBUSĄ SUSIMOKĖS ARBA PASISAMDIS KAIMYNĄ ,KAD TAS IR NUVEŽTŲ IR PARVEŽTŲ..Dabar išvaistomi pinigai,o žmogui jokios naudos.Direktorius sako paleidom bandomaji maršrutą mėnesiui,nepasiteisino,neatsipirko,panaikino.Tai visiems aišku,niekada nepataikysi,tegu už gautus pinigus naudojasi visi tie kurie ir nepelningi.Autobusų parkas lai važiuoja,kur jam pelninga,kuriems tiks susimokės.

Rekomenduojami video: