K. Pabijuto pieš.

Rinkėjai pateikė politikams  galvosūkį

Rajono vadovas paaiškės tik kovo 17 d., per antrąjį balsavimą, kuriame rungsis dviejų komitetų kandidatai į merus Ramūnas Godeliauskas ir Antanas Vagonis.  Nuo mero ir tarybos daugumos priklausys, kas naujoje kadencijoje užims penkis svarbius postus: vicemero, administracijos direktoriaus, jo pavaduotojo ir dviejų mero patarėjų.

Kadangi tarybos mandatai jau aiškūs, politikai nedelsia strateguoti, kuriems prie kurių šlietis, kad turėtų tarybos daugumą. Rinkėjai pasielgė demokratiškai: „pabarstė“ balsų visiems į savivaldą pretenduojančių 5 partijų ir 2 komitetų sąrašams,  nė vienai politinei jėgai nesuteikdami didelio pranašumo. Todėl politikams dabar tenka remtis  ne tik programinėmis nuostatomis, bet ir mandatų aritmetika bei, vieša paslaptis,  būsimais svarbiais postais.

Dauguma – iš keturių?  

Jei anksčiau rajono taryboje būdavo aiškios dvi jėgos – pozicija ir opozicija, naujojoje kadencijoje gali atsirasti trys srovės. Išankstine informacija, dauguma klijuojama iš R.Godeliausko komiteto 3 mandatų, po 4 mandatus gavusių socialdemokratų ir konservatorių bei dviejų į tarybą patekusių „valstiečių“. Tokia jungtinė komanda taryboje turėtų trapią daugumą – 13 iš 25 mandatų.  Jei R.Godeliauskui mero rinkimai baigtųsi pergale, prisidėtų dar vienas, 14 – asis mandatas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

22
Rašyti komentarą

avatar
13 Comment threads
9 Thread replies
24 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
SenelisdedziusRimisPadėkime Stasiui Meliūnui susiorentuotiLinas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/grokiskis/domains/grokiskis.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/grokiskis/domains/grokiskis.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
Rimis

Padėkime Stasiui Meliūnui susiorentuoti. Štai kam rinkėjai parodė meilę – atidavė pirmumo balsus (duomenys iš VRK svetainės): 1. V.Saulis – 685 2. T.Barauskas – 586 3. R.Godeliauskas – 571 4. V.Rancevas – 559 5. A.Burnickas – 534 6. V.Vilys – 512 7. I.Tarvydis – 499 8. T.Stakėnas – 484 9. S.Mekšėnas – 482 10. A.Vagonis – 479 Jūs, Stasy Meliūnai, šiame sąraše užimate 17 vietą su 341 pirmumo balsu.

Rimis

Štai kam rinkėjai parodė meilę – atidavė pirmumo balsus (duomenys iš VRK svetainės): 1. V.Saulis – 685 2. T.Barauskas – 586 3. R.Godeliauskas – 571 4. V.Rancevas – 559 5. A.Burnickas – 534 6. V.Vilys – 512 7. I.Tarvydis – 499 8. T.Stakėnas – 484 9. S.Mekšėnas – 482 10. A.Vagonis – 479 Jūs, Stasy Meliūnai, šiame sąraše užimate 17 vietą su 341 pirmumo balsu.

Linas
Linas

Kaip suprantu nei vienu mero laimejimo variantu koalicijoje nebus koalicijos „uz laisve augti“ didziausi sveikinimai rinkejams, atsikracius sio darinio!

penCYNIKAS
penCYNIKAS

Nu va tie seniokai su bobutem balsuoja balsuoja tikis kad isrinks rajonui valdzia o cia Tarvydas su expolicininku Meliunu kaip vadovavo taip ir tebevadovaujaGal nebakamuokit tu senioku su tai rinkimais

Nedalyvavęs rinkimuose
Nedalyvavęs rinkimuose

Manau, kad rinkėjai, rajono gyventojai, būdami laisvi apsispręsti, slaptu balsavimu, daugiamandatėje rinkimų sistemoje įvertino pasitikėjimo lygiu visas, rinkimuose užsiregistravusias partijas, koalicijas, komitetus, judėjimus (politines organizacijas), reitingavo atskirus politikus, atiduodami jiems pirmumo balsus (vienmandatės sistemos principu) ir išrinko ne atskirus tarybos narius bet visus 24 tarybos narius. 25 – as tarybos narys (rajono meras) bus išrinktas II ture. Ir manau, kad visi gavę mandatus turėtų dirbt rajono labui o ne kiršint vieni kitus ir aiškint koks tu esi blogas o aš geras ir skaidrus, nes manimi labiau pasitikėjo rinkėjas. Aš pilnai pritarčiau politologijos mokslų pagrįstiems valdžios formavimo vadovėliniams principams,tačiau kai į… Skaityti daugiau »

Senelis
Senelis

Gerai pasakyta

Arvydas
Arvydas

Alio Antanai, kur statoma indų skardinių gamykla? Laukiame darbo.

Rinkėjai pateikė politikams galvosūkį. Šį, gerą išsireiškimą, išradingai nukreipiantį dėmesį į naujai išrinktus rajono politikus ir svarbų rajono savivaldos vadovų-politinio pasitikėjimo pareigų pasidalinimo laikotarpį, perfrazuočiau klausimu: ar tikrai rinkėjai pateikė politikams galvosūkį? Iš tikrųjų gi, rinkėjai, rajono gyventojai, būdami laisvi apsispręsti, slaptu balsavimu, daugiamandatėje rinkimų sistemoje įvertino pasitikėjimo lygiu visas, rinkimuose užsiregistravusias partijas, koalicijas, komitetus, judėjimus (politines organizacijas), reitingavo atskirus politikus, atiduodami jiems pirmumo balsus (vienmandatės sistemos principu). Tokiu būdu, rajono rinkėjai ne tik išrinko naujus savivaldybės Tarybos narius, tuo pačiu įvertino ir „sudėliojo“ reitingų (pasitikėjimo) sąraše politines jėgas, patvirtino tai, kad labiausiai pasitiki Lietuvos socialdemokratų partija (Rokiškio skyrius), antri… Skaityti daugiau »

Rinkėjas
Rinkėjas

Kaip supratau iš visos šitos tirados „Už laisvę augti“ reikalingi tik POSTAI. O rinkėjų valia, rajono gerovė, tai tik skambios frazės, kurios buvo reikalingos apmulkinti rinkėją. Ačiū, kad nors dabar tai pasakėte.

Rokas
Rokas

Pone Meliūnai, netiesą rašote, jūs ėjote į rinkimus drabstydami purvu kitus, reikšdami nepasitikėjimą niekuo, žemindami paprastus žmones

dedzius
dedzius

Koks rafinuotas paistalas,o ištiesų,tai pilstymas iš tuščio į kiaurą.Labai įdomu,kas rašo už Stasiuką šiuos paistalus

Jonas
Jonas

Skaitau ir negaliu suprasti, kodėl taip nemėgstami Valiaus „Už koliciją augti“ išrinkti tarybos nariai? Iš šalies atrodo labai rimti?

Rima
Rima

Tai partija- skaldyk ir valdyk

Bevardis
Bevardis

O ką apie koliciją mano strategas Gintaras? Su kuo jis eis ?

Partneris
Partneris

Labai jau aktyvus meliuniokas. Prašosi į darželį priimamas ir būtinai nori būti vadu. Pavyzdžiui, administrauti.

Renata
Renata

Na dar priimkit ir darbiečius ir bus gerai, svarbu kad daugumoje nebūtų Tarvydžio , Meliūno ir jų kitų partnerių

simas
simas

Miela redakcija, Jūsų žiniai, šio metu politinio pasitikėjimo postai yra keturi, o ne penki kaip teigiate.
T.Y. vicemero, administracijos direktoriaus, jo pavaduotojo ir vienas mero patarėjas. Neklaidinkite skaitytojų 😊

Jūs neteisus. Patiksliname, kad mero padėjėjo yra dvi pareigybės.

patareja
patareja

Patarėjo dvi pareigybės:)

Neefektyvu
Neefektyvu

Pagal statistikos departamento duomenis, rajone gyvena 29 tūkstančiai gyventojų. Ar tikrai kompetetingam merui reikia dviejų patarėjų? Labai noriu tikėti, kad pats meras pasielgs garbingai ir pateisins lūkesčius. Jei jis skaito komentarus, gal pareikš apie tai viešai. Tikrai gaus papildomą balsą.

to smalsutis
to smalsutis

A valiuks koalicijoi ar nekolicijai?

Zoliuks
Zoliuks

Valiuks su Antoska eis sniego kasti