Valdančiajai koalicijai priklausantys tarybos nariai socdemai, „tvarkiečiai“ ir „darbiečiai“ svarstė kelis variantus, kad vicemero interpeliacija nepavyktų. Iš pradžių balsų aritmetika nebuvo labai palanki. Keli muistėsi, nes jautė „nuosėdų“ dėl valdančiosios koalicijos narių išdavystės, birželio tarybos posėdyje iš posto verčiant savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją, socialdemokratą Rimantą Velykį.

Tačiau panašu, kad valdantiesiems pavyko sustyguoti koalicijos komandą, antraip kiltų reali grėsmė tarybos daugumai ir kai kuriems politiniams postams bei turimoms įtakoms.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SaulėŽaidimaiApgailėtina Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Saulė
Saulė

Teko girdėti, kad R. Velykis už kai kurių socdemų paramą Vilimui bus įdarbintas Rokiškio vandenyse pavaduotoju nežiūrint į tai, kad įstatymai jam draudžia metus laiko užimti tokias pareigas šioje bendrovėje. Jei tai tiesa, tai parodo kokiomis juodomis priemonėmis stengiamasi išsilaikyti postuose.

Žaidimai
Žaidimai

Vyksta nešvarūs žaidimai dėl įtakos ir valdžios. Šį kartą pasirinktas vicemeras, kuris yra mūsų miesto ir rajono patriotas, kuriam ne tas pats kokia mūsų miesto ateitis

Apgailėtina
Apgailėtina

tinginiai bijo prarasti postus. Užpakalius vos pavelka, bet lovys vistiek traukia. Tokia tai ta valdančioji dauguma: ne miestas rūpi, o šilta vietelė.