Turto valdymo ir ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Grinevičiūtė ir „Pugos“ vadovas Vilmantas Petrušonis posėdyje bandė išaiškint, kad už angaro sutarties nėra „pakasto šuns“, bet tuo patikėjo ne visi. A. Minkevičienės nuotr.

Į darbotvarkę įtrauktas, bet prieš posėdį išbrauktas klausimas dėl išorinės reklamos apmokestinimo. Siekiama nustatyti tik reklamos, bet ne iškabų, nurodančių įmonių, įstaigų pavadinimus bei veiklas, įkainius.

Posėdžiui vadovavęs rajono meras Ramūnas Godeliauskas paaiškino, jog dėl specialistų parengto sprendimo projekto kilo neaiškumų, jį svarstant buvo klausimų ir abejonių komitetuose.

Rajono vadovas kreipėsi į opozicijoje dirbančią frakciją „Už laisvę augti“: prašė įsigilinti, kas yra vieša reklama, o kas – iškaba, ir viešai neskleisti netiesos bei kaltinimų, jog rajono valdžia siekia pasipinigauti.

Ilgiausiai truko savivaldybei priklausančio angaro, esančio aerodrome, panaudos suteikimo svarstymas. Rugsėjo posėdyje neužteko balsų, kad būtų leista šiuo statiniu 10 metų naudotis skraidymo asociacijai „Puga“.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

7
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
BingladenasOlivijaSirgaliusValiukuiTimas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Sirgalius
Sirgalius

Dauguma buvo Godeliausko rėmėjai, kitaip nebūtų laimėjęs rinkimų.

Valiukui
Valiukui

Valiuk, tu esi kvailys. Konstituciją paskaityk, prieš nesąmones rašinėdamas. Kaip negėda? Žmogus turi teisę turėti politines pažiūras. Turi teisę remti ar neremti kažką. O jau jeigu čia tas Valiukas, kur taryboj sėdi, tai apsaugok tik ir apšviesk.

Timas
Timas

Grizau,is uzsienio ,apsizvalgyti gimtinej,nustebau,kiek ,is ,,isvepusiu,,,verslininkais tapo,ir be ,vienas,ir ne ,kitas….

Valius
Valius

V.Petrušonis buvo aktyvus Godeliausko rinkimų kompanijos rėmėjas. Nenuostabu.

Radas
Radas

Taip pat nenuostabu, kad šventes papuošia ir rengia aviacijos šventes nemokamai rajonui. Ar ne tiesa?

Olivija
Olivija

Rokiškio Puga šventes puošia savu noru. Tai yra grupė bendraminčių kurie gyvena vienodu hobiu. Peliukai kurie iš rajono neišlenda ir tik murma, gal net nematė kaip Baltijos keliu skriejo mūsų Rokiškėnai. Tai buvo labai gražus šventės minėjimas, pati tai mačiau savo akimis, stojau net kelis kartus žiūrėti į įspūdingai skriejančius, Lietuvos vėliavomis pasipuošusius paramotoristus. Ir man didelė garbė žinoti, kad ten buvo mūsų rajono žmonės ! Taip pat, tik mūsų rajono Pugos dėka pamatėme grupės ANBO pasirodymą į kurį susirinko daugybė žmonių, daugiau nei į miesto šventę, ir į jų jėgomis prižiūrimą aerodromą buvo priimtas kiekvienas, o ne išvarytas… Gal… Skaityti daugiau »

Bingladenas
Bingladenas

Kaip jau ten puošia ir rengia?Pasiskraido savo malonumui ir be švenčių