Raimundas Martinėlis, Dijana Meškauskienė, Andrius Burnickas. J. Kačerausko nuotr.

Kas vyksta?

Tai, kad TS-LKD (konservatorių) Rokiškio skyriuje tvyro neramios nuotaikos, spalio pabaigoje patvirtino šios partijos narė Dijana Meškauskienė. Klausiama, ar ji, jei skyrius iškeltų, sutiktų varžytis rinkimuose į parlamentą Sėlos vienmandatėje, politikė tiesaus atsakymo vengė, tik tarstelėjo, jog „partijoje miršta demokratija“.

Vieša paslaptis, kad ne pačių geriausių nuotaikų priežastis – partijos vadovybės tam tikros rekomendacijos skyriams prieš rinkimus. Rekomendacijų esmė – skyriams kelti arba remti kandidatus vienmandatėse, kurie šiuo metu yra Seimo TS-LKD frakcijos nariai.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

18
Rašyti komentarą

avatar
17 Comment threads
1 Thread replies
10 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
įdomugalSURIKATA : žmonės, būkite budrūsOliaiš tiesų Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
įdomu
įdomu

o tai ko gi skyriaus partijos pirmininkas nekandidatuoja? RM nepaskutinis žmogus šioje žemėje, paieškokit geresnių

gal
gal

kiekvienam reikėtų dirbti ,tai ką išmano..dabar skyriuose“šeimų monopoliai“..mažiau politikavimo darbe..ir dar nereiškia, kad daugiau yra „teisingiau“,,rinkėjai ,manau, „aklai“ nebalsuos?

SURIKATA : žmonės, būkite budrūs
SURIKATA : žmonės, būkite budrūs

PARTIJŲ Lietuvoje nėra, bent jau aš nematau. Netikėkit niekuo. Nėra jokių konservatorių. Šie veiksmai tai įrodo. Yra grynas asmeninių interesų tinklas: aš tavo, tu- mano priglaudi ir mes visi liaudį bir…b. Kupiškio meriukas nebegauna kur savo vaiko įkišti :))). Prastai matyt, kad šiam kišo 🙂 ir brangiai už tai mokėti ruošiasi visa partija. Juk ŠITAS R M tai gi net nepartinis- jo į žvalgybą niekas neimtų. Gal rytoj dar kokia naudingesnė frakcija susilipdys – JOJO tik ausis pamatysit. Rokiškis visiška kloaka- nebeturi ko kandidatu siūlyti – siūlykite mane, jei jau tokia galvų tuštuma- sutinku :))). Ir avansu nieko neprašau.

Olia
Olia

O,jūsų,reikalas,padės savo vaikams,kai baiks kadenciją,vis dėl to ,seime dirbant daugiau sukaupta lėšų,negu ,dirbant daktaru,….

iš tiesų
iš tiesų

neduok Dieve tokių seimūnų daugiau apturėt. Koncervai, kur žiūrit, pas save tokius prisiimdami? Gal pasiknaisiokit daugiau šitos šeimynėlės istorijoje? Kam toks partijos skyrius kuris nebesugeba žmonių nuo savo partijos pasiruošt?

bll
bll

Toks įspūdis, kad visi politikėliai tik tą ir moka kaip renginiuose piarintis, tart žodį ir linkėt gerovės, lyg be jų joks renginys negalėtų vykti. Šita rajono valdžios trijulė jau gerklėje stovi. Visiems tik reklamuotis reklamuotis, o tai žiūrėk vietos prie lovio neatsiras. Labai norėčiau pamatyti kaip jie kažką konkretaus nuveiktų miesto ir rajono labui BE reklamos.

Viena bobutė sakė
Viena bobutė sakė

Eina kalbos, kad Į VšĮ Kupiškio PAPC direktoriaus postą kandidatuoja tvarkos ir teisingumo Rokiškio skyriaus pirmininkas R.Baltrūnas. Vyskta derybos, kad iš kelių kandidatų būtent jis ir laimės šią vietą, nes jo kolega partietis R.Martinėlis tik ką Seime savo padėjėja įdarbino Kupiškio mero dukrą. Štai ir teisingumas su tvarka. Po to jau nebereikia ir klausti, už kokį kandidatą į Seimą pasisakys Kupiškio kraštas.

Istorijos nesuklastosi
Istorijos nesuklastosi

Gastroliuojantys iš vienos partijos į kitą politikai dar niekam laimės neatnešė. Prieš rinkimus 2016 m. R .Martinėlis jau buvo praėjęs beveik visas partijas, bet po rinkimų nuėjo su tais, su kuriais jam labiausiai apsimokėjo – valstiečius. Pamatęs, kad ir tas laivelis skęsta, metėsi pas konservatorius. Tik, ar nebus panašiai ir po 2020 metų rinkimų?

Kaziui
Kaziui

Tai kad nieks cia Rokisky niekur nelipa, konservatoriu vadai visos Lietuvos mastu nusprende kelt esamus frakcijos narius. Delfi gali pasiskaityt.

Kazys
Kazys

Kas gali protingai pasakyti, kodėl Martinėlis lipa į Seimą per konservatorių sprandus? Juk tą patį jis galėjo padaryti lįsdamas per socdemus, kirkilininkus, darbiečius , tvarkiečius, valstiečius ir t.t? Juolab jis pats yra kilęs iš kaimo. O jo tėvelis- buvęs kolhozo pirmininkas. To paties kolhozo, kurį sugriovė landsbergininkai….

Juozukas
Juozukas

Ale kaip nori Meskauskiene i seima, tik niekaip jos nepatvirtina. Bet pagalvojus baisu darosi kas cia bus kocervai Meskauskiene, socdemai Mineikiene. Moteriskes gerkles turi, bet smegenu nerasta nei pas viena. Kaip suprantu gebejimu nebereikia, tik uztenka kvailo naglumo. Net nezinmau uz ka reisk balsuoti, lauksim kitu kandidatu. Klasikines partijos issikvepe.

Aiškiaregys
Aiškiaregys

Vartosi grabe pirmasis ir ilgalaikis Tėvynės Sąjungos Rokiškio skyriaus pirmininkas, sužinojęs tokią neteisybę. Skyriaus įkūrėjas Leonas -raunasi plaukus. Buvęs seimo narys Petras -griuvo į lovą kaip negyvas. Algį -pirštais užbadė sanitarai….

Susna
Susna

Nori į Seimą? Lips per kitų galvas? OJ.. OJ. OJ… ir ką mes turime?

Siurbėlė
Siurbėlė

Nu ir kas gi berinks tuos KonTservus??? :O ir ypač su tokiu kandidatu… žlugo mano akyse 🙁

www
www

remkit ką norit, žmonės turi galvas ir balsuos taip kaip jie nori, o ne taip, kaip kas nurodys. o Martinėliu Rokiškis jau pasidžiaugė

Patriotas
Patriotas

Visi žinom R.Martinėlį kaip Centro partijos, po to -Liberalų, dar po to -Tvarkos ir
teisingumo partijų narį, Seimo valstiečių frakcijos narį, R. Godeliausko rinkimų komiteto politruką, o šiuo metu – kaip TS-LKD Seimo frakcijos atbėgėlį. Ir kaip gali kilti tokia mintis, kad visą TS-LKD Rokiškio skyrių imti ir paversti R.Martinėlio 2020 metų rinkimų į Seimą paklode? Rinkėjas tokio akibrokšto ilgai neatleistų.

Smalsutis

O kaip su medžių iškirtimu Iciūnuose Vyžūnų gatvėje? Ar viskas teisėta?

Smalsutis

Tai ar būtina pritarti tiems, kas nusičiaudėjo Vilniuje?