J. Kačerausko nuotr.

Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) kolektyvas kreipiasi pagalbos, kad iš darbo nebūtų atleista centro direktorė Danguolė Kondratenkienė ir įstaigoje nebūtų sukeltas chaosas. Kreipimasis adresuotas rajono merui, rajono tarybai, Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai ir „Gimtojo…“ redakcijai. PASPC kolektyvo raštą pasirašė 118 centro darbuotojų.

Išsamiai apie situaciją – kitos savaitės „Gimtajame…“

sostinė

29
Rašyti komentarą

avatar
26 Comment threads
3 Thread replies
15 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
dedziusŠaukiu aš ViktorąNuK1Psichikos slaugytojaPalaikau Danguole Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
dedzius
dedzius

Saulė,Zojka,Rokas,Klounas,Buldozeris,Kregždė-tai vieno ir to paties komentatoriaus pseudonomai.Visi jų komentarai parašyti iš to paties kompo 3-4 minučių intervalu.Ir visi jie nukreipti prieš dabartinį merą.Klkausyk tu,Zoja Kosmodejanskaja,tau garbės tai nedaro.

Šaukiu aš Viktorą
Šaukiu aš Viktorą

Laukiame greičiau sugrįžtant į darbą mūsų mylimo chirurgo Viktoro. Blogi reikalai čia be jo dedasi.

NuK1
NuK1

Vienas iš felčerių jau grasina, kad susidoros su inicijavusiais parašų rinkimą, kažin ar taip normalu šiais laikais elgtis, kur etika, pagarba žmogui, ar bent jau sau? Manau galėtų 1 žmogelis un svieto pasigilint į situaciją, bet jaučia, kad pačiam paskutinės dienos valdžioje tai pamutins vandenis dar prieš kapituliacija.

Psichikos slaugytoja
Psichikos slaugytoja

Tikrai, čia su vadovu galai nesueina.

jio
jio

kai rinko parašus? kas beliko daryti? ar buvo kita išeitis? kai tau laboratorijos darbuotoja atneša lapą ir viešai klausia,,turi su savo vardu ir pavarde pasirašyti..,jei nenori nemalonės pasirašai..nors už akių dauguma dejuoja nepakeldami staigių permainų ir krūvio…….

Palaikau Danguole
Palaikau Danguole

Nu pilkit purva. Viskas bumerangu sugryz. Teisejai mat atsirado. Rajona kvailiai valdo. Paskutiniai normalus zmones emigruos. Gaila ir geda del jusu.

Baltrunas
Baltrunas

Parašai Ankai Pulemiočicai nepadės, dar ne 1917 metų maištas…

Kregzde
Kregzde

Politini susidorojimas kaip nepavadinsi

Buldozeris
Buldozeris

As is kart sakiau pries 4 metus, kad bus beda su Vagoniu. Zemos morales zmogus. Supranta, kad nebebus meru, bet vis tiek dar iseidamas nori prikakoti rajonui.

Klounas
Klounas

Kaip vienas glusas gali sugriauti visa rajona. Greiciau rinkimai uztenka. Klounas turi grizti i cirka.

Rokas
Rokas

Lauk si mera greiciau. Sugriove kultura,susiriejo su verslininkais, vos rajono neprivede prie tiesioginio valdymo. Pridirbo nesamoniu dabar sarmata ir prisipazinti, kad esi is Rokiskio visi juokaisi. Tai dabar bando griauti sveikatos istaigas.

Zojka
Zojka

Kaip sovietiniais laikais komunistas meras be jokiu skrupulu susidoroja su nepatukusiais pavaldiniais. Gerai, kad rinkimai uz 2 men. tai bus naujas meras protingesnis.

Saule
Saule

Vagonis suidoroja su politiniai oponentais.

jio
jio

Ne savo noru žmonės pasirašė. Bijo netekti darbo. Chaosas į polikliniką atėjo su nauja vadove. Yra išrinktieji ir engiamieji……….

Petras
Petras

O kas isdave lapus parasams rinkti, sunumeravo, suantspaudavo… Dabar meras tures atlikti ekspertyze ar parasai nesuklastoti… vienaip ar kitaip Kondratenkiene vel pazeide istatyma… Ji kitaip nesugeba…

Antanas
Antanas

Toks entuzjazmas ne iš gero. Panele pati sau europrojektus ruose, veliau pati realizavo. Baimes esama dideles. STT matyt tures pabaigti ir senus darbus ir issiaiskinti kodel inzinierius taip ir nebuvo atleistas is darbo pagal teismo nutarti ir kaip su naujais projektais… Kodel.. kodel…kodel…Parasai europinigu problemu neisspres…

Henka

Be audito nieko nebus, o jis tikrai bus…

Bronius
Bronius

o kodel inzinieriui ginti nieks parasu pagal nurodyma nerinko, skaudu, kur teisybe…

Gydytojas
Gydytojas

Kas pasirašė? 90 procentų gydytojų tam nepritaria, o juk ant jų pečių laikosi PASPC. Kur lendam, ką sprendžiam?

Smalsutis

Ar kolektyvas kreipėsi pagalbos į gerų naujienų televiziją, BBC, CNN?

Darbuotojas
Darbuotojas

Naujajam vadovui ne su šluota,o su šakėmis reikės sunkiai padirbėti, kad tą mėšlą būtų galima iškuopti. Užjaučiu.

Broliai šaunuoliai
Broliai šaunuoliai

Šaunuoliai kolektyvas, tai parodo, kad vadovė yra lyderė, o kolektyvas subrendęs, turintis savo nuomonę, apie įvykius ir norintis dirbti, dirbti su šia vadove. Tai komanda. Belieka palinkėti teisingų sprendimų tiek VTEK, tiek Rokiškio vadovų, tiek Teismų, jei prireiks 🙂

Zita
Zita

Man būtų gėda savo klaidas taisyti darbuotojų sąskaita ir slepiantis už jų nugarų. Tik nereikia sakyti, kad aš nesu kalta ir čia niekuo dėta. Mes visi tą praėjome.

Šarikovas
Šarikovas

Reikalinga rimta injekcija ir , gal būt, net operacija, su galvos persodinimu.

Vladukas
Vladukas

Grįžta sovietiniai laikai. Įstatymai nebegalioja. Parašais ir skundais visi užversti. Kada dirbti? Pildosi pasakymas, kad kiekviena virėja gali valdyti… ir kodėl ne PASPC ?

Jonukas
Jonukas

Pradžioje premijos, po to parašai, po to balsuokit už LSDP. Neteisėtai sudalivavęs konkurse asmuo turi atsakyti visų griežtumu. O organizuotą skatinimą ,naudojant laikino darbdavio galią, nesilaikyti įstatymų turėtų tirti prokuratūra. Vadinasi įstatymai negalioja. Kas inicijavo rinkimą ir durnam aišku. Paskelbkit pasirašiusių pavardes, kad visi žinotų kas ragina nesilaikyti įstatymų

To nuomonė
To nuomonė

Tai kas kad pažeidė..nuobauda juk skirta atitinkama nusižengimui paskirta. ne atleisti o neskatinti priedais ir negalės kandidatuoti į valstybės tarnybą. O dėl asmeniškumų norima su ja susidoroti..juk taip daroma su kiekvienu protingu daug siekiančiu žmogumi..o kaip buvo susidorota su kulturos centru?? taip ir liksim sėdėti šitam rokišky be protingų žmonių..visi emigruoja..nes čia neimanoma dirbti normaliai… Jeigu nuomone esi toks protingas kodėl 12 metų nesimokei mediku? Gal ne toks protingas ir esi??

Ir dar
Ir dar

Matosi, kad daug siekė , bet nepasiekė. Visur kišosi, lindo, o kartu darė ir pažeidimus. Kuklesne reikia būti, nekiršinti žmonių ir kolektyvo.

Nuomonė
Nuomonė

Pati dabartinė direktorė ir sukėlė tokią situaciją, būtų nepažeidinėjusi įstatymo, nebūtų apie ką ir rašyti. Medikus laikiau išsilavinusiais protingais žmonėmis, bet jei tokius raštus pasirašinėja, kad nusižengusį įstatymui vadovą palikti dirbti, tai… neturiu žodžių.