Poliklinikos direktoriaus konkursą laimėjo Danguolė Kondratenkienė. A.Minkevičienės nuotr.

Į polikliniką grįžta vadovauti iš darbo skandalingai buvusio rajono vadovo atleista direktorė Danguolė Kondratenkienė. Ji, nurungusi du pretendentus ir surinkusi aukščiausią balų skaičių,  laimėjo antradienį savivaldybės organizuotą direktoriaus konkursą.

Ant komisijos svarstyklių – trise

Į šias pareigas kandidatavo trys: rokiškietė D. Kondratenkienė ir du kandidatai iš Panevėžio bei Vilniaus. Juos „narstė“ konkurso komisija, sudaryta iš 5 narių ir vadovaujama rajono mero Ramūno Godeliausko. Komisijos nariais pakviesti Kupiškio ir Zarasų ligoninių bei Utenos savivaldybės administracijos atstovai.

Prieš konkursą „Gimtojo…“ kalbinti pretendentai neslėpė jaudulio. Panevėžietė ir vilnietis sakė,  pergalės atveju, keltųsi gyventi į Rokiškį, užsiminė, kad mūsų mieste yra sudėtinga išsinuomoti būstą, aptakiai svarstė, kokių pokyčių planuotų poliklinikos veikloje. Tačiau įkurtuvių Rokiškyje jiems kol kas nereikės planuoti. Kandidatė iš Panevėžio nuo laimėtojos D. Kondratenkienės atsiliko nedideliu skirtumu, o pretendentas iš Vilniaus, komisijos vertinimu, pasirodė silpniausiai.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

13
Rašyti komentarą

avatar
10 Comment threads
3 Thread replies
11 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
LaimadllPolitikasReginaPuiki žinia Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Laima
Laima

Sveikinu, šaunuolė Danguolė, tik neklausyk „nukvakusių“ pavyduolių, kuriuos veikia mėnulio pilnatis

Politikas
Politikas

Vadovaujantis Rokiškio rajono tarybos 2019-07-26 sprendimo Nr. TS-183 „ ROKIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠŲJŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ VIEŠŲ KONKURSŲ VADOVŲ PAREIGOMS EITI ORGANIZAVIMO NUOSTATŲ PATVIRTINIMO“ 14 p, meras R.Godeliauskas buvo suinteresuotas šio konkurso rezultatais, nes buvo nešališkas: D.Kondratenkienė yra aktyvi rajono socialdemokratų skyriaus narė, skyriaus pirmininko pavaduotoja, savivaldybių rinkiminio štabo pirmininkė ir t.t. Socialdemokratai sudaro koliciją su R.Godeliausko rinkiminiu komitetu ir yra rajono valdančioje daugumoje. Vicemeras, kuruojantis sveikatos apsaugą-socialdemokratų rajono skyriaus pirmininkas Tadas Barauskas, mero patarėjas- socialdemokratas , buvęs seimo narys Vytautas Saulis. D.Kondratenkienė iš užimamų PASPC direktorės pareigų buvo atleista eks.mero A.Vagonio 2019-01-17 potvarkiu Nr. MP-8 pagal darbo kodekso 60str.… Skaityti daugiau »

Regina
Regina

jau stebuklingai pasveiko

dll
dll

Čia yra visiškas absurdas. Žmogus, kurio negalėjo atleisti, nes „sirgo“, dabar bac sveikutėlis vėl vadovo kedėje? Čia yra šaipymasis iš teisingumo. Kur viešo intereso gynėjai? Kodėl aš turiu mokėti jai atlyginimą?

liuks
liuks

nu ir nemokėk tu jai atlyginimo, niekas neprašo 🙂

Kaip netikėta
Kaip netikėta

Importinių socdemų komisija išrinko nugalėtoja socdemę.

skandalas
skandalas

tai jei skandalingai atleista, tai kaip vel gali tapti direktore? skandalai argi buna is nieko? bjauru, kai postai aitenka per partija. o rajonuose i partijas eina bet kas del skaiciaus 🙂 tai taip ir gunasi, kad nera ka renka i vadovus. tuos pacius veidus keicia vel tie patys veidai. na bet kaimas ir liks kaimu…

Smalsutis

Na o laimėtojos skriaudikas, buvęs meras, tinklapio www rekvizitai lt duomenimis rugsėjo 13 dieną įregistravo asociaciją – jo pavarde vadinamą pilietinį judėjimą. Tas judėjimas yra tramplinas patekti į Seimą per ateinančius rinkimus.

Puiki žinia
Puiki žinia

Super! Dabar žinau, kad balsuosiu už Antaną!

Raudonųjų triumfas su klapčiuko pagalba
Raudonųjų triumfas su klapčiuko pagalba

Atsidaręs straipsnį apvėmiau monitorių.

valio
valio

Šaunuolė. Stiprybės linkėt nereikia, nes kiek tu jos turi ,tai …linkiu greičiau kipt į darbus.

Jonas
Jonas

Kaip „netikėta“…teisingumas tupi kažkur kamputyje užrištom akim ir užčiaupta burna.

liuks
liuks

Pagaliau atstatytas teisingumas. Šaunuolė Danguolė .