K. Pabijuto pieš.

Nurodymas – tą pačią dieną        

Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimas apie nustatytus D. Kondratenkienės viešųjų ir privačių interesų valstybės tarnyboje derinimo pažeidimus gruodžio 20 d. buvo atsiųstas rajono savivaldybės merui Antanui Vagoniui.

„Gimtojo…“ žiniomis, tą pačią dieną meras nukreipė VTEK raštą administracijos direktorei Natašai Aleksiejevai su prierašu D. Kondratenkienę iš Rokiškio PASPC direktorės pareigų atleisti,  kai įsigalios VTEK sprendimas. Direktorė raštą pateikė savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjai Reginai Strumskienei su prierašu atsižvelgti į terminus.

Nemato pagrindo

Savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Regina Strumskienė, paprašyta komentaro dėl D. Kondratenkienės situacijos, paaiškino: jeigu VTEK sprendimas bus apskųstas teismui, jis neįsigalios, kol šiuo klausimu nepasisakys teismas.

R. Strumskienė sakė, jog VTEK nenustatė šiurkščių pažeidimų, galinčių tapti pagrindu D. Kondratenkienę atleisti iš PASPC direktorės pareigų.

PASPC direktorei galioja Darbo kodeksas, tačiau ir pagal jį, anot R. Strumskienės, nėra pagrindo, kuriuo remiantis D. Kondratenkienė būtų atleista.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

43
Rašyti komentarą

avatar
26 Comment threads
17 Thread replies
19 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
27 Comment authors
Petro nosisArwydowskisNuK1Draugas RokiškieteiBuhalterijos darbuotoja Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Arwydowskis
Arwydowskis

Kondratenkiene baig teismais bauginti tauta ir valdininkus, VTEK-ą į teismą, merą – į teismą, dėl parašų – į teismą, iki mėnesio galo bus koks 10, aš tikrai nemokėsiu už teismus advokatams. Su pagarba ARWYDOWSKIS

NuK1
NuK1

Kaip galima atleisti žmogų kuris gerai dirba, plius valstybiniame sektoriuje po tiek N metų vienas kitas pasitaiko vadovas? Kai kuriems daktarams matosi pasigyditi patiems reikia, ne už tokias nuobaudas žmonių neatleidžia, ponas dirbkite savo darbą, gydikit žmones, o ne spaliuke tulži liekit, yra kam ir be Jūsų spresti šie klausimai.

Petras
Petras

Rokiškio PASPC Kodratenkienės parėdymu renkami paraišai, kad ją paliktų poste. Jeigu nepasirašo, yra bauginami atleidimu iš darbo…

Buhalterijos darbuotoja
Buhalterijos darbuotoja

Žinome kas renka ir kodėl. Jie surišti tiek per administraciją, tiek ir per laboratoriją. Visus šeimyniniai klanai. Naujasis vadovas į tai tūrėtų sureaguoti.

Henka

Vaizdelis toks, kad Rokiškio PASPC baudžiava…

Jonas
Jonas

Vaizdelis toks, kad Rokiškio PASP baudžiavos laikai..

Petro nosis
Petro nosis

Melagis melavo per tiltą važiavo…

Rokiškietė
Rokiškietė

Ne mero žmogus užėmė postą…štai ir susidorojama,,

Draugas Rokiškietei
Draugas Rokiškietei

Meras ją pastatė , meras ją ir nuims.

Znaika
Znaika

Ale kiek vienas durnius gali inesti chaoso i rajono gyvenima.

Petras
Petras

Atleisti D. Kondratenkienę liko 1 diena, kas gins viešą interesą. „Ministras turi įpareigojimą pagal įstatymą atleisti šituos asmenis ir tai turi būt padaryta per mėnesį nuo VTEK sprendimo. Įstatymas ministrui suteikia teisę nesuteikti teisės atsistatydinti, o atleisti tuos, kurie sumaišė viešuosius ir privačius interesus. Ir tokia praktika yra dažniausia, tai raginu ministrą vykdyt įstatymo nuostatas ir atleisti“, – Alfa.lt VTEK sprendimą pakomentavo V. Gailius. Raginam mera A. Vagonį vykdyti įstatymo nuostatas.

Valatka
Valatka

Nenumato istatytmas uz toki nusizengima atleisti vadoves. Cia kaip su patranka zvirblius saudyti. Aisku rinkimai reikia susidoroti su politiniais oponentais.

Henka

Liko 1 diena atleidimui D. Kondratenkienes. Kas gins viešą interesą.„Ministras turi įpareigojimą pagal įstatymą atleisti šituos asmenis ir tai turi būt padaryta per mėnesį nuo VTEK sprendimo. Įstatymas ministrui suteikia teisę nesuteikti teisės atsistatydinti, o atleisti tuos, kurie sumaišė viešuosius ir privačius interesus. Ir tokia praktika yra dažniausia, tai raginu ministrą vykdyt įstatymo nuostatas ir atleisti“, – Alfa.lt VTEK sprendimą pakomentavo V. Gailius.

Konsultantas is VTEK-o
Konsultantas is VTEK-o

Komisijos sprendimai, numatyti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymo 29 straipsnio 1 dalyje, įsigalioja nuo jų priėmimo dienos. Komisijos sprendimas, kuriuo priimamas norminis teisės aktas, įsigalioja kitą dieną po oficialaus paskelbimo Teisės aktų registre, jeigu pačiame teisės akte nenumatyta vėlesnė įsigaliojimo data.

2018 05 09 Nr. KS – 69

Apskundimo data, nėra įsigaliojimo data, juridinio skyriaus žiniai.
Kaip elgtis išaiškino LVAT , akivaizdu, kad po tokios organizuotos apgaulės turi būti mero ir ko skubiausiai atleista iš darbo pagarsėjusi D.Kondratenkienė

to Viktoras
to Viktoras

Atsileiskit patys nesikabinę prie normalių dirbančių žmonių. Kaimas

Aldona
Aldona

Negi reikia nusigerti , užmušti žmogų ir tik tada atleisti iš darbo? Pažeistas įstatymas, didelis ar mažas, bet jo netūrėjo būti. Kam tos kalbos ir išvedžiojimai?

Smalsutis

Ar šios patirties, kaip labai teigiamos, nepaskleis gerų naujienų televizija?

Piliete
Piliete

Čia rokiškyje kaip taisyklė, stipresnis žmogus, turintis savo nuomonę,kažkam nepaklustantis, plius asmeninės ambicijos, tai jau priežastis šalinti iš darbo, apšmeižti, sutrypti… O tikrosios kiaulės sau kriuksėdamos dirba ir yra neliečiamos… GRAUDU …

Pilietis
Pilietis

Man labai įdomu, ar padarydama tuos nusižengimus labai praturtėjo? Manau, kad ne, tik tai, kad padėjo parašą, bet jis nei jai, nei įstaigai jokio navaro neatnešė.O dar įdomiau, ką dirba savivaldybės juristai, juk jie tam ir yra, kad pasakytų ar toks veiksmas teisėtas ar ne?

Henka

Tai , kad labai norėjo Kondratenkienė ir galimai su sąlygomis, kad neužvetos jos dalyvavimo konkurse priėmė naujas darbuotojas į juridinį skyrių. Kurios dabar ir kelia širšalą

Laika bielka
Laika bielka

Nera jokio pagrindo atleisti poliklinikos direktores. Tai kai ji bus atleista ir teisminiu keliu griz i savo darbo vieta, kas tada mokes pinigus uz prastova? Savivaldybe? As tuomet issireikalauciau, kad nuostolius dengtu Vagonis, nors ir bus po rinkimu bedarbiu.

Gudrutis
Gudrutis

Ko mes tikimes teisines valstybes, kai rajono galva be skrupulu atvirai pazeidineja istatymus ir daro nuostoli savivaldybei.

Algis
Algis

Būtina rajono Merui pasitarti su savivaldybės tarybos nariais ir artimiausioje rajono tarybos sesijoje kelti administracijos direktorės N. Aleksejevos pasitikėjimo klausimą. Mergina sėdi ne savo kėdėje, nesusitvarko su pareigomis, oponuoja, o ne padeda dirbti.

Vagonas
Vagonas

Siaip Aleksejeva tai dirba su dauguma, o Vagonis jai bando trugdyti, tai su interpeliacijomis i krumus Algiuk.

Juristas
Juristas

Vadovaujantis Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos 2002 m. spalio 30 d. sprendimu Nr. 27 patvirtinto Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos darbo reglamento 32 punktu, Komisijos sprendimas įsigalioja pasirašius Komisijos pirmininkui.Taigi VTEK sprendimas dėl D. Kondratenkienės įsigaliojo dar 2018-12-20. Jį gali skųsti šį VTEK sprendimą, bet tai nesudaro jokių prielaidų nevykdyti šio sprendimo.

Henka

Teismo yra konstatuota, kad „vadovaujantis Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos 2002 m. spalio 30 d. sprendimu Nr. 27 patvirtinto Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos darbo reglamento 32 punktu, Komisijos sprendimas įsigalioja pasirašius Komisijos pirmininkui.“ Tai kodėl meras traukia į naktį… Atleist iš darbo reikia tuojau pat… O juristai ieško priekvailių… Be to nuobaudą įteikia (wruczaet ) meras, o ne VTEK-as…

Smalsutis

Kai mokyklų direktoriai patyrė avariją, tai buvo sukviesta sunkioji artilerija – televizijos reporteriai. Ar dabar to nebus?

savivaldybės juristei
savivaldybės juristei

VTEK sprendimai įsigalioja jo priėmimo dieną, tai aiškiai nurodyta Vtek komisijos nuostatuose.

Manau
Manau

Iš straipsnio supratau, kad strumskienė pasiguodė žurnalistei, jog neranda pagrindo kaip kondratenkienę atleisti 😀

Algirdas
Algirdas

Akivaizdu, kad juridinio skyriaus chebrute apie istatymus ne tik neraukia, bet ir rasyti nemoka, todel ir atsikalbineja, teks merui paciam teksta parasyti.

Tiesiog
Tiesiog

Nereikėtų dėl vedėjos komentaro varyti ant visų kitų.

Rajono gyventoja
Rajono gyventoja

Suprantu, kad nieko nesuprantu! „VTEK nenustatė šiurkščių pažeidimų, galinčių tapti pagrindu D. Kondratenkienę atleisti iš PASPC direktorės pareigų… nėra pagrindo, kuriuo remiantis D. Kondratenkienė būtų atleista.“ Na, tada paaiškinkite, tai kokiu gi pagrindu Rokiškio meras vadovaujasi, atleisdamas ją iš darbo?! Sugalvojau? Taip noriu Aš?

Ugu
Ugu

Aiskiai teisininkai pasisake, kad nera uz ka atleisti, bet Vagonis susidoros su savo politiniais oponentais nors tokiais budais. Per teisma griz Kondratenkiene atgal, kas tada mokes uz priverstines prastovas? Ogi savivaldybe, aisku Vagoniui nusispiauti, kad bus svaistomos valstybes lesos.

VTEK
VTEK

n u s p r e n d ė: 1. Pripažinti, kad buvusi Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Danguolė Kondratenkienė, 2017– 2018 m. spręsdama klausimus, susijusius su buvusia darboviete VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centru, ir nuo jų nenusišalindama, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 2 punkto ir 11 straipsnio 1 bei 2 dalių nuostatas. 2. Pripažinti, kad Danguolė Kondratenkienė, 2018 m. nustojusi eiti Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas ir nepraėjus vieniems metams įsidarbinusi VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktore, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje… Skaityti daugiau »

Petras
Petras

Akivaizdu, kad įstatymai negalioja, daro kas į galvelę užeina… O schemą nubraižė buvę Lietuvos KP Rokiškio sk. instruktoriai ir …

Henka

O kodėl konkurso rezultatai buvo patvirtinti, nežiūrint to, kad buvo skundas VTEK -ui. Akivaizdu, kad darant aferas terminai negalioja, o kai norima jas likviduoti pradedama kalbėti apie terminus. Dviguba teisė ir ją propaguoja juristai… O po to bėga iš pentagono ir einama į merus… nu ir tvarkelė… Lietuvėlėje… Pi – pi……

Jonas
Jonas

O kodėl konkurso rezultatai buvo patvirtinti, nežiūrint to, kad buvo skundas VTEK -ui. Akivaizdu, kad darant aferas terminai negalioja, o kai norima jas likviduoti pradedama kalbėti apie terminus. Dviguba teisė ir ją propaguoja juristai… O po to bėga iš pentagono ir einama į merus… nu ir tvarkelė… Lietuvėlėje… Pi – pi……

Onutė
Onutė

Žm0nės sistemaitingai pažeidinėjantis įstatymus vadinami recidyvistais, išeina, kad PASPC yra recidyvistė…

Chirurgas kuris nedirba
Chirurgas kuris nedirba

Nu Viktorai baik čia išdurinėt žmones. Žinom kas tu toks, apsiskelbei spaudoj, dabar čia iš vienos dūdos tik skirtingais vardais komentuoji 🙂 Eik vagonį pagirk, ir aplamai varei varei ant Vagonio dabar už jį galvą dedi? Išverstaskūris ne kitaip 🙂 gal pačiam direktoriaus postą pažadėjo???

Petras
Petras

Kadangi juristų šaika merą laiko už..,. todėl konstatuoju… „konstatuoja:
7vadovaujantis Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos 2002 m. spalio 30 d. sprendimu Nr. 27 patvirtinto Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos darbo reglamento 32 punktu, Komisijos sprendimas įsigalioja pasirašius Komisijos pirmininkui“ Komisija, tai VTEK
Henka padėjo surasti…nes juristai nežino kur ieškoti

Petrui
Petrui

Oi, koks išmintingas ponas, bet nuostatai yra 2018m.nauji, jeigu ką. Aišku tai esmės nekeičia, bet prieš juokiantis pačiam reikėtų pasidomėti. O Juridinio skyriaus vedėja galėjo ir pasidomėti prieš duodama komentarą.

Henka

O kodėl konkurso rezultatai buvo patvirtinti, nežiūrint to, kad buvo skundas VTEK -ui. Akivaizdu, kad darant aferas terminai negalioja, o kai norima jas likviduoti pradedama kalbėti apie terminus. Dviguba teisė ir ją propaguoja juristai… O po to bėga iš pentagono ir einama į merus… nu ir tvarkelė… Lietuvėlėje… Pi – pi……

Juristas
Juristas

Duobę išsikasė pati. VTEK – nustatė 2 grubius pažeidimus. Neturėdama teisės dalyvavo konkurse, užėmė kito asmens kėdę. Juristė saugoja savo sėdimąją dalį, nes jie matydami leido ignoruoti įstatymus, o dabar nenori taisyti klaidos…