Prieš mėnesį poliklinikos direktore dirbti pradėjusi Danguolė Kondratenkienė laukia, ką pasakys etikos sargai. Redakcijos archyvo nuotr.

Direktorė – nežinioje

„Negalvoju, tiesiog dirbu. Nežinau, koks bus VTEK (Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos – aut. past.) sprendimas“, – sakė PASPC (poliklinikos) direktorė. VTEK pradėjo tyrimą, nuo kurio išvadų priklausys, ar naujoji direktorė galės eiti šias pareigas. Komisija aiškinasi, ar dalyvaudama konkurse užimti PASPC direktoriaus pareigas D. Kondratenkienė nepažeidė viešųjų ir privačių interesų. PASPC yra savivaldybės įstaiga, o tuometinės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos D. Kondratenkienės veiklos srityje buvo poliklinikos veiklos kontrolė.

Abejonių dėl direktoriaus konkurso, kurį laimėjo D. Kondratenkienė, rezultatų kilo jame taip pat dalyvavusiems rajono Visuomenės sveikatos centro direktoriui Pavliui Gaigalui ir gydytojui chirurgui Viktorui Jenciui. „Kabliukai“ – ar savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Kondratenkienė apskritai galėjo dalyvauti savivaldybės įstaigos vadovo konkurse ir ar šio konkurso komisijoje galėjo dirbti kitos savivaldybės įstaigos – Visuomenės sveikatos biuro – vadovė Agnė Šapokaitė.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

9
Rašyti komentarą

avatar
8 Comment threads
1 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
to RasaSerifasNepraustaburnisSmalsučiuiGarbė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
to Rasa
to Rasa

Dreba veteranai saugo kedes, nors be delfio ijungimo kazin ar ku moka

Serifas
Serifas

Nebukit niurzgos geriausia direktore ever! net nera panasu kas galetu i jos vieta, nebereik tu krienu palikit zmogu ramybeje ir pasitikit pokycius niurgliukai

Smalsučiui
Smalsučiui

Dalyvauti ar nedalyvauti konkurse, kiekvieno asmeninis reikalas. Eidamas į kokursą pats turi pagalvoti ar atitinki reikalavimus, pasitikrinti ar nereikalingas „atšalimo“ laikotarpis. Ne savivaldybės teisininkai turi teisę spręsti gali/negali dalyvauti asmuo konkurse. Viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo pažeidimus tiria Vyriausioji tarnybinės etikos komisija.

Garbė
Garbė

Tai nedaro garbės nei D.Kondratenkenei, nei savivaldybei, nei poliklinikai. Štai kokie žmonės vadovauja

Henka

Anka Pulemiocica ir yra Anka Pulemiocica…., buti pavaduotoju isreiske nora santechnikas…

Nepraustaburnis
Nepraustaburnis

Na, mielas Viktorai, o jums pavydas? 🙂 pavydas?

Advokatas
Advokatas

Beveik metus dirbti rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo ir net kurį laiką eiti ir direktoriaus pareigas ir nežinoti kam yra pavaldi,- daugiau nei baisu. O tai, kad per tą laiką pasirašė ne vieną dešimtį raštų dėl PASPC einamųjų reikalų ir net Pandėlio ambulatorijos ES finansavimo skyrimo ir dar daugiau, – kam apsimesti? Kaip galima laimėti konkursą kai tokia trumpa atmintis? Nieko neatsimena, net ką rajono Merui sakė skiriama į savivaldybės administracijos pav. postą. Nuplaukė ne tik seimas, bet matyt, nuplauks ir ši direktoristė.

Smalsutis

Siūlau Gimtajam paprašyti Vyriausybės atstovės Panevėžyje komentaro. Gal irgi nieko tokio?

Smalsutis

O tai savivaldybės teisininkės tokių dalykų nežinojo ar apsimetė, kad nežino.