K. Pabijuto pieš.

Kur teisingumas?

„Esu labai nusivylusi. Jeigu meras pripažino, kad darbo sutartis su manimi negalėjo būti pasirašyta, bet ją meras pasirašė, tai gal ir pats atsistatydins? Jei ne, tai koks čia teisingumas? Juk jo pasirašyta darbo sutartimi  buvau priimta į poliklinikos direktoriaus pareigas. Jis prieš rinkimus įvykdė politinį susidorojimą su manimi, neatsižvelgė nei į mūsų įstaigos veiklos rezultatus, kolektyvo nuomonę, nei į Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) išaiškinimą dėl mano atleidimo aplinkybių. Žmogų galima sužlugdyti. Mane ginančio kolektyvo prašiau: ne mane ginkit, o įstaigą“, – kartėlio ir nusivylimo neslėpė D. Kondratenkienė.

Gavus dokumentą apie atleidimą, jai sunegalavo sveikata. Penktadienį turėjo būti paskutinė jos darbo diena. Sveikatos problemomis D. Kondratenkienė neketina bandyti išlikti kurį laiką poste, nes tokia situacija įstaigos veiklai kenktų. Savo teises ji gins teisme. D. Kondratenkienė dar nėra gavusi ir teismo atsakymo dėl gruodžio 20 d. jai skirtos VTEK nuobaudos, kurią buvo apskundusi.

Jeigu teismai nuspręs, kad direktorė atleista nepagrįstai, ji bus grąžinta į darbą, bus priteista ir solidi suma už priverstines „atostogas“.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

18
Rašyti komentarą

avatar
9 Comment threads
9 Thread replies
11 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
lukasUž meraZnaikaiLupitaIgnius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Lupita
Lupita

Susisdoroti lengviausi, paziuresime ka darys Vagonis po rinkimu, gal ji Cepulis priims i draba, nes visi kratysis sio zmogaus kaip maro.

Už mera
Už mera

O jis geras meras Vagonis, dar nevienas buvęs meras tiek nepadarė kiek Vagonis dėl Rokiškio. Nors esu kitos partijos narė bet balsuosiu tik už Vagoni. Tvarka turi būti,.. o kažkam ji nepalanki.

lukas
lukas

o ką padarė? bent pora darbelių?

Ignius
Ignius

Greiciau rinkimai, nes jau nebeimanoma,baigia viska sunakinti muzikos mokytojas.

Znaika
Znaika

Vagonis supranta, kad nebebus isrinktas meru, tad bando sugriauti ko dar nespejo. Po kulturos, verslo, svietimo atejo eile ir sveikatos sistemai. Sustos visi vykdomi projektai. Savivaldybe patirs 300 tukst euru nuostoli. Kai po teismo griz atgal Kondratenkien reik ismoketi kompensacijas is kieno kisenes?

Znaikai
Znaikai

Neperšokęs griovio nesakyk op. Teismą visų pirma reikia laimėti.

Henka

Pirmas meras,per 29 metus, kuris pasakė viešai, kad konkursai Rokiškyje – korumpuoti…ir atstatė teisingumą…

Henka
Henka

Ids pradziu priima i darba, direktore padirbeja gerai puse metu. O tada Vagonis nusprendzia ismesti pries pat rinkimus? Tai totalus politinis susidorojimas.

Bronius
Bronius

Tai gal balsuokim, kai girtas padaro avariją: kaltas arba ne. Tokios tvarkos nori Minske biznelį varantis tarybos narys..

Oi oi
Oi oi

Tai ka mere socdemu slibinui nukirtot tris galvas. Jus turbut nezinot, kad jos atauga 😊

Petras
Petras

Neataugs nes nukraujavo…. mirtinai…

Rezultatas
Rezultatas

Įstaigos rezultatas- korupcijos išrovimas su šaknimis, ko nenori suprasti dabar jau buvusi direktorė. Ir kam ji vėl bando įvelti kolektyvą, savivaldybę, partijas? Kas per žmogus?

Pastebėjimas
Pastebėjimas

Gyvenime tik silpnas žmogus kaltina kitus dėl savo nesėkmių arba ieško užnugario, arba turi užnugarį prie kurio pripratęs. Kiekvienas veiksmas turi savo pasekmes ir nei parašai, nei partijos užnugaris čia nepadės. Gyvenimas teisingas, vėliau ar anksčiau jis viską sustato į savas vietas.

Seselė
Seselė

Apie kokias atostogas eina kalba? Ji neatostogauja, o skubiai susiveikė nedarbingumo lapelį. Už jį moka SODRA. Tad nėra jokios kalbos apie priverstines atostogas. O štai pavaduotojas skubiai nėrė atostogų, kai sužinojo apie atleidimą. Kam jam dirbti, kai galima voliotis.

Bronius
Bronius

teisingumas atstatytas, neteisėtai atėjo, teisėtai išvažiavo…

Kabliukas
Kabliukas

Glušiau, kur tu čia teisingumą matai??? Ar bent žinai realią situaciją. Tuoj ir pas tave meras ateis…

Jonas
Jonas

Jeigu kaltas -ateis…

Nuomonė
Nuomonė

Koks ten meras bebūtų, bet įvyko kas seniai turėjo įvykti. Pasirinkti nuskriaustosios/nuskriaustojo rolę dabar tapo labai madinga. Arba pasakyti, kad tai politinis susidorojimas. Tik žmonės ne kvailiai, viską supranta. Skaitau ir juokiuosi. O jeigu meras nebūtų pasirašęs darbo sutarties, irgi būtų skundas, kad meras blogas ir nepasirašo darbo sutarties. Žodžiu, kaip visada kalta aplinka. Labai jau neskaniai atrodo, ta „liga“ išvakarėse sužinojus apie atleidimą. Vietiniai socialdemokratai kviečia balsuoti už pokyčius. Tai gal ir pradėkite keistis patys nuo savęs? Tikiuosi, kad žmonės nors kartą praregės, nes rajonui tikrai reikia realių pokyčių.