blank

Pirmadienio rytą, kai pirmą kartą šį sezoną buvo barstomi slidūs keliai, išvažiuojančius ir atvažiuojančius į Rokiškio miestą pasitiko policijos ekipažai. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Lietuvos transporto saugos administracijos Panevėžio skyriaus pareigūnais vykdė bendrą prevencinę akciją. Jos metu buvo tikrinamas transporto priemonių padangų tinkamumas naudoti žiemą, vykdyta saugos diržų kontrolė, tikrinta transporto priemonių techninė būklė.

Kaip teigia komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas  Rimgaudas Šlikas, prevencinės akcijos metu buvo patikrinti 127 automobiliai. Grubių pažeidimų nenustatyta, visos transporto priemonės buvo techniškai tvarkingos. Apie 90 proc. automobilių eksploatuojami su žieminėmis padangomis, tik mažuma vairuotojų naudojo universalias padangas, kurios skirtos bet kuriam metų laikui.

 Policija primena, kad dėl netinkamų padangų naudojimo numatyta griežta atsakomybė. Pagal Kelių eismo taisyklių 230 p., nuo lapkričio 10 iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones, išskyrus mopedus, motociklus, triračius, visų rūšių keturračius ir priekabas su vasarinėmis padangomis. Už vasarinių padangų naudojimą žiemos periodu numatyta bauda nuo 30 iki 40 eurų, naikinama techninė apžiūra.

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments