Asociatyvi nuotr.

Jo teigimu, nėra žinoma kiek visgi žmonių prieš ilgąjį Šv. Velykų savaitgalį išvyko iš savo namų, todėl, aiškina jis, iki tol, kol pirmadienio vakarą nustos galioti Vyriausybės draudimas gyventojams vykti į kitus miestus, jų prieigose gali formuotis automobilių spūstys.

„Nelabai aišku, kiek žmonių yra išvažiavę. Jei visgi išvykusių daug – sugrįžimas į miestus gali būti komplikuotas. Tačiau tikimės, kad daug žmonių liko namuose“, – Eltai sakė R. Matonis, pabrėždamas, kad iki 20 val. į miestus grįžtantys žmonės bus ir toliau stabdomi patikros punktuose.

„Tikimės, kad žmonės nevažiuos visi vienu metu, kad važiuos ir dienos metu, o ne visi vakare. Žinoma, ruošiamės, nes tikėtina, kad vakare gali būti šiek tiek didesnės spūstis. Galbūt kai kurie važiuos po 20 val., kai jau nebebus patikros postų“, – teigė R. Matonis.

Policijos atstovas taip pat informavo, kad šalies policija pirmąją Šv. Velykų dieną dėl galimų karantino režimo pažeidimų sulaukė 184 pranešimų. Kartu, jo teigimu, buvo surašyti 69 pažeidimų protokolai.

Vyriausybės sprendimu visas tris šventines dienas – nuo penktadienio 20 val. iki pirmadienio 20 val. – uždrausta gyventojams vykti į kitus miestus.

Išimtys taikomos dėl artimųjų giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, dėl darbo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo.

Ribojimas nenumatomas ir asmenims, kurie kitoje nei savo savivaldybėje turi nekilnojamojo turto, kuris priklauso jiems nuosavybės teise.

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie