J. Kačerausko nuotr.

Metų pradžioje paskelbta, kad maždaug ketvirtadaliu finansavimas mažės visoms savivaldybėms, išskyrus Vilniaus ir Trakų rajonus. Savivaldybių merai ėmėsi žygių, kad būtų peržiūrėtos Susisiekimo ministerijos perskirstytos lėšos. Prieš kelias dienas patvirtinti nauji Valstybinės automobilių kelių direkcijos vadovo įsakymai dėl papildomo finansavimo lėšų paskirstymo pagal atskiras biudžeto eilutes ir anksčiau priimtus nutarimus. Taigi savivaldybėms paskirstytas papildomas finansavimas keliams tiesti ir prižiūrėti peržiūrėtas. Rajono meras Ramūnas Godeliauskas sakė, jog mūsų savivaldybei papildomai skirta 200 tūkst. eurų, tad kelių tiesimo, priežiūros, remonto darbų stabdyti ar suplanuotų projektų atidėti nereikės.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Belekasrokiškis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
rokiškis
rokiškis

o tai kelią iki Ilzenbergo pagaliau išasfaltuos? Kažkaip gėda. Vietovė vis darosi patrauklesnė turistams bet kelių kilometrų išasfaltuot negali. Lyg verslas nemokėtų valstybei mokesčių. Vietoj to kas naudinga, asfaltuoja visai dėmesio nevertus žvyrkelius, saviems.

Belekas
Belekas

Kas tas tavo Ilzbergas,aš ir gi moku mokeščius ir gal yra didesniu gyvenviečių .Verslas gali už savas lešas pasitiesti kelią už pasivaikščiojima parke reikia moketi,gales ir už kelią pasiimti mokesti