blank
J. Kačerausko nuotr.

Metų pradžioje paskelbta, kad maždaug ketvirtadaliu finansavimas mažės visoms savivaldybėms, išskyrus Vilniaus ir Trakų rajonus. Savivaldybių merai ėmėsi žygių, kad būtų peržiūrėtos Susisiekimo ministerijos perskirstytos lėšos. Prieš kelias dienas patvirtinti nauji Valstybinės automobilių kelių direkcijos vadovo įsakymai dėl papildomo finansavimo lėšų paskirstymo pagal atskiras biudžeto eilutes ir anksčiau priimtus nutarimus. Taigi savivaldybėms paskirstytas papildomas finansavimas keliams tiesti ir prižiūrėti peržiūrėtas. Rajono meras Ramūnas Godeliauskas sakė, jog mūsų savivaldybei papildomai skirta 200 tūkst. eurų, tad kelių tiesimo, priežiūros, remonto darbų stabdyti ar suplanuotų projektų atidėti nereikės.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
rokiškis
rokiškis
2020 14 vasario 13:21

o tai kelią iki Ilzenbergo pagaliau išasfaltuos? Kažkaip gėda. Vietovė vis darosi patrauklesnė turistams bet kelių kilometrų išasfaltuot negali. Lyg verslas nemokėtų valstybei mokesčių. Vietoj to kas naudinga, asfaltuoja visai dėmesio nevertus žvyrkelius, saviems.

Belekas
Belekas
2020 15 vasario 12:58
Reply to  rokiškis

Kas tas tavo Ilzbergas,aš ir gi moku mokeščius ir gal yra didesniu gyvenviečių .Verslas gali už savas lešas pasitiesti kelią už pasivaikščiojima parke reikia moketi,gales ir už kelią pasiimti mokesti