J. Kačerausko nuotr.

Teko drausminti

Debatuose dalyvavo šeši kandidatai į rajono merus, susodinti scenoje pagal burtų keliu ištrauktus numerius: Ramūnas Godeliauskas, Andrius Burnickas, Dalia Lūžienė-Malijonienė, Tadas Barauskas, Antanas Vagonis ir Valius Kazlauskas. Į mero pareigas kandidatuojantis Robertas Baltrūnas renginyje nedalyvavo dėl sveikatos problemų.

Debatų moderatorius Antanas Manstavičius prieš renginį trumpai supažindino kandidatus su jo eiga, ji buvo priminta ir debatų pradžioje: trumpas kandidatų prisistatymas, po to – moderatoriaus ir salės klausimai.

Kandidatai pristatinėjo rajono vizijas, pirmuosius mero darbus po rinkimų, požiūrį, kaip spręsti rajone jaunimo užimtumo problemas, savivaldos ir verslo santykius, išsakė poziciją dėl uždarinėjamų kaimų mokyklų ir švietimo kokybės, minėjo, ko stinga mūsų rajonui, kad jaunimas norėtų čia pasilikti ir kt.

Kandidatų atsakymuose skambėjo politikams įprastos frazės: naujos, gerai apmokamos darbo vietos, kokybiškos švietimo ir sveikatos priežiūros paslaugos, racionalus rajono verslo ir savivaldos bendradarbiavimas. Visų lūpose – būti vairininku, telkiančiu rajono tarybą vieningam darbui, kad  nesusiklostytų tokia situacija kaip šioje kadencijoje, nuo pat pradžios neišlipančioje iš kivirčų ir skandalų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija