BIRŽELIO 15 D. ŠEŠTADIENIS

12:00 val.

Šventės atidarymas – pirmo garo apeiga ir kūrėjos Mildos Kregždės pirties rūbų teatralizuotas pristatymas „Gyvenimo spalvos“

12:30 val.

Pirtininkų paradas

Vanojimo Lietuvos rekordo gerinimas

13:00 – 18:00 val.

Pirčių miestelio programos – mėgaukitės pirties malonumais nemokamai

Pirties vaišės: „Arbatos magija“, „Kokteilių sala“ – po pirties garo atsigaivink

„Harmonijos įlanka“ – masažai, kaukės

„Svečių kiemo“ programa: pirties meistrų iš kitų šalių individualios konsultacijos

13:00-16:00 val.

Didžiosios 100-vietės pirties programos:

13:00 – „Oi, saldu kaip du medu“ Kauno regiono pirtininkų programa

13:45 – „Vanojimosi ABC“ Vilniaus regiono pirtininkų programa

14:30 – „Laumių šėlsmas“  tik moterims skirta programa

15:15 – „Pirtininkai iš užsienio“ Latvijos, Baltarusijos pirtininkų programa

16:00 – „Vaikiška pirtis“ programa vaikams ir tėveliams

13:00-14:30 val.

Lietuvos Vyriausiojo Senelio Kalėdos pirties programa

13:00-14:30 val.

„Vasaros Žiogo joga“ vaikams nuo 4 iki 8 metų, užsiėmimus veda jogos mokytoja Loreta Sagaitienė, „Saga Yoga Studija“

14:00-17:30 val.

 Stebėk, klausyk ir išmok – paprastai apie lietuviškos pirties paslaptis

14:00 – „Garinės pirties įrengimas“ (Edmundas Pranculis)

14:30 – „Dūminės pirties tradicijos“ (Egidijus Žukauskas)

15:00 – Kaip teisingai surišti vantą? Vantų rišimo pamokėlė (Renatas Žvaliauskas)

15:30 – Kas yra žilvičio vytelių masažas? (Antanas Bagdonas)

12:30 – 17:30 „Pasirodymų pirtis“ – profesionalių pirtininkų pasirodymai ir pamokos

15:00 – 18:00 val.

Rokiškio savivaldybės visuomenės sveikatos biuro programa „Laimės šulinys. Pasitikrink žinias apie sveikatą“. Pirmos pagalbos teikimo mokymas

16:00 – 17:00 val.

Sunkiausios vantos laikymo varžytuvės „Pasitikrink raumenį“ 

15:00 – 22:00 val.

Duokim garo su Rokiškio mėgėjų meno kolektyvais

15:00-15:40 Kriaunų kaimo kapela

16.00-16:30 Rokiškio kultūros centro Vyrų ansamblis

16:45-17:15 Žiobiškio folkloro ansamblis Vengerynė

17:30-18:10 Aukštakalnių kapela „Barškutis“

18:20-19:00 Laibgalių jaunimo vokalinė studija

19:10-19:40 Antaliepties kapela

20:00-20:50 Dusetų kapela

21:00-22:00 Naktišokiai su Panemunėlio instrumentine grupe „Provincija“

11:00-18:00 val.

Sportas – sveikata – sporto varžybų programa

10:00 – Respublikinis teniso turnyras

10:00 – Paplūdimio teniso varžybos

11:00 – Rokiškio rajono paplūdimio tinklinio čempionatas

12:00 – Tarptautinis dviračių krosas „Sėlių taurė“

13:00-15:00 – Vandens sporto varžybos: Vandens dviračių estafetės; Irklenčių individualios varžybos; 155 m plaukimo varžybos

12:00-22:00 val.

TURGAUS KIEMELIS. Veiks jomarkas – papirkti, paragauti, pavėpsoti.

BIRŽELIO 16 D. SEKMADIENIS

10:00 – Respublikinis teniso turnyras

*Organizatoriai pasilieka teisę keisti programą

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie