Pirmosios eglutės advento vainikui jau padovanotos!

Labai smagu, kad praėjus vos kelioms dienoms nuo akcijos „Padovanok eglutę advento vainikui“ pradžios sulaukėme rokiškėnų skambučių, kurie panoro padovanoti eglutę savo gimtajam miestui. Pirmieji tai suskubo padaryti Palmira ir Alfonsas Janoniai; Gintarė ir Rytis Patapovai; Rokiškio odontologijos klinika; Urtė, Adelė ir Austėja; Emilija ir Arnas Valskiai; Irena ir Donatas, Ragelių kaimo bendruomenė, kavinės "Senas grafas" kolektyvas.

1662
0

VĮ Valstybinės miškų urėdijos Rokiškio regioninio padalinio miškininkai išrinks pačias gražiausias sidabrines eglutes, jas susodins į vazonus ir atveš į akcijos vietą. Laiko iki akcijos pabaigos visai nedaug, todėl nelaukite paskutinės dienos, šią iniciatyvą paremkite jau dabar!

Primename, kad vienos eglutės kaina – 7,45 euro. Kiekviena turės savo šeimininką – jos pirkėjo pavardė bus pakabinta ant eglutės šakelės.

Iš Jūsų dovanotų eglučių Nepriklausomybės aikštėje, prie Nepriklausomybės paminklo, suformuotas advento vainikas džiugins visus.

Tikimės, papuošti savo miestą ir turėti vardinę eglutę panorės daug rokiškėnų, įmonių, organizacijų ir bendruomenių kolektyvų. Tai nebus vienadienė dovana – po šventės Jūsų eglutės keliaus į rajono kaimų bendruomenes, kad papuoštų jų viešąsias erdves.

Visi norintieji Rokiškiui padovanoti eglutę advento vainikui kviečiami užsukti į redakciją (Nepriklausomybės a. 22) ir sumokėti už žaliaskarę iki lapkričio 15 d. Išsamiau tel. 8 620 78 241, (8 458) 71 656.

Nelaukime, kol šventės ateis, jas sukurkime patys!

Akcijos sumanytoja – „Gimtojo Rokiškio“ redakcija

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie