blank
Asmeninių archyvų nuotr.

blankAntakių korekcija – dažniausia procedūra

Visažo specialistė Simona Skrandauskaitė su kolege sutarė dirbti kas antrą dieną, nes patalpos nėra tokio dydžio, kad jose vienu metu galėtų dirbti dvi specialistės. „Tai nėra blogai – labai džiaugiuosi, kad apskritai galėjome grįžti prie darbų, ir tikiuosi, kad grožio paslaugų nebeuždraus. Gyventi iš valstybės teikiamos paramos ir būti be darbo nėra smagu.

Nors dirbu kas antrą dieną, darbo krūvis nėra mažesnis – pirmoji savaitė buvo labai darbinga ir įtempta, tokia pati ir ši. Stengiuosi priimti kuo daugiau klienčių, tačiau sakyti,
kad dirbu viršvalandžius, negaliu, juk dirbu sau.“

Pirmąją savaitę daugiausiai klienčių registravosi antakių korekcijos procedūrų. Pas Simoną jau spėjo apsilankyti ar užsiregistruoti ne tik ilgalaikės klientės, bet ir naujos. Tai ją džiugina. „Visos klientės džiaugiasi, kad pagaliau duris atvėrė grožio paslaugų sektorius, džiaugiuosi ir aš. Esame išsiilgusios bendravimo, todėl susitikusios kalbame nesustodamos, nors ir trumpai“, – pasakojo Simona.

blankNesijaučia labai suvaržyta

Kirpėja Inga Adomonienė sako, kad veiklos tuo metu, kai negalėjo dirbti, jai nestigo.

„Turiu mokyklinio amžiaus vaikus, kuriems reikėjo pagalbos mokytis nuotoliniu būdu. Po pamokų stengdavomės išlėkti į gamtą, pasidžiaugti grynu oru. Metas, kai nedirbau,  nebuvo lengvas, pasikeitė dienos ritmas, bet tai išėjo į naudą, daugiau laiko praleidau su šeima“, – pasakoja pašnekovė. Pasikeitus karantino sąlygoms, ji pagal visus reikalavimus pasiruošė priimti klientės.

„Jokio jaudulio grįždama į darbą nejaučiau, į viską žiūriu pozityviai. Buvau labai pasiilgusi bendravimo, ne tik darbo. Pirmąją savaitę jautėsi, kad klientes taip pat išsiilgusios ne tik gražesnės išvaizdos, bet ir paties bendravimo. Dirbau ilgiau nei įprastai, norėjosi palepinti visas klientes, kad ir jos prasiblaškytų ir pamirštų dabartinę situaciją“, – pasakoja I. Adomonienė. Grįžusi dirbti pašnekovė nesusidūrė su didesnėmis problemomis. „Nesijaučiu labai suvaržyta, jaučiuosi laisvai. Galbūt kiek sunkiau kvėpuoti dėvint respiratorių, bet tai stipriai netrukdo, žinau, kad tai tik laikinas suvaržymas. Tikiuosi, pavasarį grįšime į įprastas vėžes, viskas priklauso tik nuo mūsų pačių“, – tikina I. Adomonienė. Jos galvoje sukasi galybė naujų minčių. „Salone ruošiame tris naujas darbo vietos, taip pat atliksime naujas procedūras, kokių Rokiškyje dar nėra. Klientėms nebeteks vykti į didžiuosius miestus“, – džiaugiasi I. Adomonienė

blankTrumpam išmesta iš vėžių

Ilgalaikio makiažo ir nagų meistrė Simona Snetkovienė pasakoja, kad šis laikotarpis, aki nedirbo, jai buvo neįprastas. „Tai privertė mane pasijusti „išmestai iš vėžių“. Nubundi ryte ir niekur nereikia skubėti. Buvo keista. Laisvą laiką stengiausi praleisti kuo reikšmingiau: skaičiau knygas, kurias seniai norėjau perskaityti, daugiau laiko leidau gamtoje, buvau su vaikais ir augintiniais“, – pasakoja pašnekovė.

Jos nuomone, liūdniausia karantino dalis – finansinė. „Labai džiaugiuosi, kad pagaliau galėjau grįžti į darbą. Galvojau, kad būsiu praradusi tempą, bet tai lyg tas pats kaip išmokus važiuoti dviračiu – greitai viską prisimeni. Sulaukiau galybės klienčių skambučių, darbo netrūksta. Su reikalavimais susitvarkiau, kaukę pakeičiau respiratoriumi, dėl salono dydžio problemų nekilo, nes šiuo metu dirbu viena, kontroliuoju srautą ir laikausi visų reikalavimų“, – pasakoja S. Snetkovienė.

Ji tikisi, kad greitai galės grįžti į įprastas vėžias. „Daugumai šie apribojimai jau pabodo. Tikiuosi, ir kitų sričių specialistai netrukus pradėti dirbti. O aš, žiūrėdama į ateitį, jau dairausi naujų mokymų, noriu toliau tobulėti bei plėsti savo žinias“, – tikina S. Snetkovienė.

blankPaisyti saugos yra būtina

Kirpėja-barzdaskutė Viktorija Armonavičienė karantino laikotarpį praleido su šeima.

„Labai smagu, kad ši žiema mus lepino sniego malonumais, tad su vaikais galėjome leisti laiką laukė. Buvimas su šeima leido primiršti šį sunkų laikotarpį“, – pasakoja pašnekovė.

Pašnekovė pasakoja, kad klientų registracija prasidėjo vos tik paaiškėjo, kad bus švelninamas karantinas.

„Į darbus grįžti buvo labai smagu. Po 2 mėnesių „atostogų“ vėl galėjau dirbti, jauduliuko ar baimių nebuvo, viskas grįžo į savas vėžes. Pasiilgau darbo ir savo klientų. Darbo netrūksta, džiaugiuosi, kad pagaliau mums leido dirbti, o laikytis visų saugos priemonių yra būtina bet kokiu atveju, norint pažaboti šį virusą, kuris nemenkai pakoregavo visų mūsų gyvenimus. Manau, jei visi elgsimės sąmoningai, vasarą  galėsime atsipalaiduoti ir primiršti koronavirusą“, – sako V. Armonavičienė.

Pašnekovė užsimena ir apie artėjančius pokyčius. „Džiaugiuosi jais, bet dar paliksiu šiek tiek paslapties. Tegaliu pasakyti, kad jie nebetoli ir bus fantastiški“, – džiaugiasi pašnekovė.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments