blank
15min nuotr.

Iškalbinga statistika

2019 m. gaisrų būta daugiau – 153, tačiau žuvusiųjų skaičius per pusę mažesnis – tik 2. Pernai visi 4 gyventojai žuvo gyvenamosiose patalpose, o šias nelaimes sukėlė elektros įrenginių ar instaliacijos gedimai, rūkymas ir neatsargus elgesys su ugnimi.

Per 2020 m. liepsnojo 59 gyvenamosios paskirties ir 15 pagalbinių pastatų, 4 kartus ugnis įsižiebė gamybiniuose ir pramoniniuose pastatuose. Tarp šių gaisrų priežasčių pirmauja neatsargus elgesys su ugnimi. Ugniagesiai į tokius gaisrus vyko 20 kartų. 13 kartų gesintos liepsnos, kilusios dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų (2019 m. – 8 kartus). 12 gaisrų kilo dėl elektros įrenginių bei instaliacijos gedimų. Nustatyti 3 tyčiniai padegimai.

Atvirose teritorijose ugnis plieskėsi 26 kartus – degė miško paklotė, pievos, ražienos ir kt. Galima pasidžiaugti, kad tokio tipo gaisrų pernai užfiksuota dukart mažiau nei 2019 m.

Likusios nelaimės kilo kitokios paskirties objektuose.

Gaisruose sunaikintos 2 ir apgadintos 8 transporto priemonės. Iš šių atvejų tris gaisrus sukėlė automobilių elektros instaliacijos gedimai.

Išsamiau skaitykite  „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments