Iš kairės: Lina Meilutė-Datkūnienė, Dalia Lūžienė-Malijonienė, Jonas Venslovas. J. Kačerausko nuotr.

Kaip „Gimtajam…“ sakė D. Lūžienė-Malijonienė, ji šį kartą nekandidatuosi į rajono sąjungos pirmininkus dėl asmeninių priežasčių. „Rajono ūkininkams galiu pasitarnauti ir kitur. Be to, stovintis vanduo ima gesti. Visiems reikia pokyčių“, – juokavo D. Lūžienė-Malijonienė.

Rajono ūkininkai sąjungos pirmininką galės pasirinkti iš dviejų kandidatų. Į šį postą kandidatuoja Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjungos vicepirminkė, Žemės ūkio rūmų atstovė Rokiškio rajone Lina Meilutė-Datkūnienė bei Lietuvos nederlingų žemių naudotojų asociacijos Rokiškio skyriaus vadovas, Kalvių kaimo (Kamajų sen.) ūkininkas Jonas Venslovas.

kasyba

7
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Rajono ūkininkasūkininkaiZigmasRokasGalva Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rajono ūkininkas
Rajono ūkininkas

Vienareikšmiškai tik už Poną J. Venslovą. Ūkininkas daugel metų, turintis patirties, žinių ir puoselėjantis naujus žemdirbystės būdus, kurie atneša dar daugiau pelno. Štai ko mums reikia! Sėkmės, Ponas Jonai, tikimėms Jūsų pergalės!

ūkininkai
ūkininkai

Tik tokie patyrę ūkininkai, kaip Jonas Venslovas, ir padarytų tvarką. Sprendžiu pagal klestintį jo paties ūkį. Sėkmės, ponas Jonai. Mes- už Jus.

Zigmas
Zigmas

Vienareikšmiškai tik už Liną.

Galva
Galva

Venslovui visai su galva jau nebegerai.

Rokas
Rokas

nuo senatvės čia viskas

Laura
Laura

labai šaunu, kai yra jaunimo, kurie gali perimti geras ir prasmingas iniciatyvas ir vienyti žemę dirbančius ir kaimą mylinčius žmones. Sėkmės LINAI. Palaikome ir linkime stiprybės. Ji tikra lyderė ir jai čia konkurentų nėra.

Rokas
Rokas

Palaikau Liną. Ne vieną kartą man padėjo su konsultacijomis ir palaikymu. Tai realiai dirbantis žmogus su atsakomybe ir geranoriškumu. Balsuosim per rinkimus tik už Liną Meilutę Datkūnienę.