Asmeninio archyvo nuotr.

Vasario 24-ąją bus lygiai metai, kai Ukrainoje siaučia karas. Lietuviai nuo pat invazijos pradžios buvo aktyvūs ir įvairiomis formomis palaikė Ukrainą: aukodami pinigus, daiktus, palaikydami socialiniuose tinkluose. Šiuo laikotarpiu parodyta nepaprasta vienybė.

Per akciją „Radarom!“ surinktos lėšos bus skirtos daugiafunkciams taktiniams radarams įsigyti. Radarų paskirtis – stebėti oro erdvę aplink tokius Ukrainai strategiškai svarbius objektus kaip elektrinės, vandens bokštai ir pan., kurie padeda užtikrinti kuo įprastesnį gyvenimą ukrainiečiams karo metu. „Radarom!“ akcijos metu jau paaukota per 7 milijonus eurų, kiekvienas gali prisidėti paskambinęs trumpuoju numeriu 1482 (5 Eur) arba bankiniu pavedimu. Visa informacija – internetinėje svetainėje www.radarom.lt

Kraštietis R. Kazlauskas jungiasi prie akcijos ir rengia aukcioną.

„2018-aisiais laimingi su „Žalgiriu“ skridom iš Belgrado, kur komanda užėmė trečiąją vietą „Eurolygos“ finalo ketverte. Skrisdamas virš Kauno, dar iki nusileisdamas oro uoste, lėktuvas sparnais „pamojavo“ sirgaliams, kurių dauguma jau laukė komandos Rotušės aikštėje. Kodėl apie tą skrydį pasakoju? Skrydžio metu žalgiriečiai suraitė parašus ant mano turėtų marškinėlių ir smagi krepšinio relikvija atsidūrė mano spintoje“, – pasakoja R. Kazlauskas.

Būtent šiuos marškinėlius savo feisbuko paskyroje jis ir pasiūlė įsigyti visiems norintiems aukciono principu. Antradienį šie marškinėliai nupirkti net už 1200 eurų. Visi šie pinigai keliaus į akcijos „Radarom!“ sąskaitą.

„Marškinėlių aukciono idėja kilo prieš kurį laiką ir labai džiaugiuosi, kad pavyko sėkmingai – surinkta net 1200 eurų. Marškinėlius įsigijo sporto sirgalius Tadas iš Šiaulių. Sužinojau, kad jis ne pirmą kartą dalyvauja tokiuose aukcionuose ir paremia Ukrainą. Pagarba jam“, – sako Rytis.

Jo teigimu, kol mes gyvename patogius gyvenimus, Ukraina kovoja už savo ir mūsų visų laisvę. „Mes turime privilegiją gyventi nekaukiant sirenoms, nesislėpdami nuo bombų slėptuvėse ir neprarasdami mylimų žmonių. Daugiau argumentų, kad aukotume Ukrainai, nereikia. Nesvarbu – maža ar didelė – kiekviena auka gelbėja gyvybes“, – sako R. Kazlauskas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aldona
Aldona
2023 14 vasario 11:02

kraštietis ..ne eilinių gabumų jaunuolis

Rekomenduojami video: