Pagalbos numeris 112. A. Sabaliausko autorinis darbas. GR asociatyvi nuotr.

Gruodžio 23 d. Rokiškio rajono gyventojas (gim. 1993 m.) savo namuose neberado kompiuterio  procesoriaus.

Prieš šventes apsipirkinėdama Rokiškio miesto turgavietėje moteris (gim. 1955 m.) rankinėje neberado piniginės. Ji pagrobta su 230 eurų, asmens tapatybės, bankų mokėjimo, įvairių parduotuvių ir vaistinių nuolaidų kortelėmis. Nuostolis 230 eurų.

Antrąją šv. Kalėdų dieną policijos pareigūnai tramdė susikivirčijusius šeimos narius. Rokiškio rajono gyventoja (gim. 1981 m.) kreipėsi į policiją dėl neblaivaus (2,32 prom.) sugyventinio (gim. 1977 m.) smurto. Rajono gyventojas (gim. 1966 m.) smurtavo prieš žmoną (gim. 1968 m.). Abu buvo neblaivūs: vyro girtumas – 1,81 prom., moters – 1,19 prom. Įtariamieji sulaikyti.

Rokiškyje vyras (gim. 1957 m.) smurtavo prieš sugyventinę (gim. 1962 m.). Įtariamasis ieškomas.

Į policiją kreipėsi rajono gyventojas (gim. 1965 m. gim.). Vyras, nuvykęs į Buivydžių (Pandėlio sen.) kaimą, rado iškirstą mišką: nupjauti ir išvežti 36 beržai. Turtinė žala tikslinama.

Miškas priklauso Italijoje gyvenančiai emigrantei (gim. 1960 m.).

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
What Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
What
What

What?? Neberado procesoriaus?? Tipo paėmė ir iš kompiuterio sisteminio bloko išėmė procesorių?? Niekas kompiuterio „dėžės“ nevadina procesoriaus, jis vadinamas sisteminis blokas, kuriame yra komponentai, kaip: procesorius, darbinė atmintis, standieji diskai, pagrindinė plokštė ir kt.