Vertindami besibaigiančią Seimo pavasario sesiją, premjeras Saulius Skvernelis ir valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis džiaugiasi, kad, pasak jų, Seimas pandemijos metu dirbo gerai ir padarė daugiau, nei buvo numatyta.

„Aš manau, kad Seimas padarė net ir daugiau nei tikėjomės. Turbūt prieš pavasario sesiją niekas nesitikėjo, kad reikės skubos, ypatingos skubos tvarka valstybei būtinus, reikalingus įstatymus priiminėti. Seimas savo misiją atliko, įvykdė. Tuo galima pasidžiaugti“, – antradienį Seime prieš paskutinį Seimo pavasario sesijos posėdį sakė S. Skvernelis.

Jo teigimu, nepavykusių darbų Seime nebuvo.

„Nemanau, kad kažko nepavyko. Pagrindiniai dalykai, kas buvo susiję su COVID-19 pasekmių ir prevencijos dalykais, ką reikėjo organizuoti, tai tikrai pakankamai operatyviai padaryta, darbas buvo glaudus, intensyvus“, – teigė premjeras.

Savo ruožtu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas R. Karbauskis tvirtino, kad Seimas padarė daugiau, nei buvo galima įsivaizduoti dirbant sunkiomis pandemijos sąlygomis.

„Įvertinus sąlygas, kuriomis teko dirbti – karantiną ir panašiai, sakyčiau, kad padaryta daugiau, nei galima buvo įsivaizduoti. Visas planas įvykdytas, posėdžių netgi buvo daugiau nei numatyta. Seimas savo pareigą įvykdė“, – sakė R. Karbauskis.

Vis dėlto politikas nepraleido progos sukritikuoti opozicijos, kuri, jo teigimu, trukdė priimti kai kuriuos įstatymus.

„Galbūt kai kurių įstatymų nepavyko priimti, nes opozicija ištraukinėjo korteles. (…) Manau, kad tas karantino laikotarpis, apibendrinant, diskreditavo opoziciją. (…) Netgi tokiose situacijose opozicija nesugeba dirbti kartu su valdančiąja dauguma vardan Lietuvos žmonių“, – teigė R. Karbauskis.

Antradienį Seimas baigs pavasario sesiją. Parlamentas kasmet renkasi į dvi eilines pavasario ir rudens sesijas. Pavasario sesija prasideda kovo 10 dieną ir baigiasi birželio 30 dieną.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie