Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Klaipėdoje mirė 34-as Lietuvoje koronaviruso infekcija užsikrėtęs žmogus.

Pasak Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorės Rolandos Lingienės, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje miręs žmogus priklausė rizikos grupei.

Kaip jau skelbta, Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos sekmadienio, balandžio 19-osios, 7 val. ryto duomenimis, per šeštadienį patvirtinti 59 nauji koronaviruso infekcijos atvejai. Tad bendras skaičius pasiekė 1298.

Per šeštadienį ištirta 5219 ėminių. Iki šiol iš viso ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso: 64035.

Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro balandžio 18-osios 18 val. duomenimis, Lietuvoje nuo koronaviruso infekcijos mirė 33 žmonės, pasveiko 242. 50 iš jų – medikai.

Žmogus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami. Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

PAPILDYTA

Vėlų šeštadienio vakarą, apie 23 val., Klaipėdos hospise mirė žmogus, kuris buvo infektuotas koronavirusu.

Koronavirusas buvo nustatytas vėžiu sirgusiam ligoniui.

Pastarasis mirties atvejis – 35-oji mirtis Lietuvoje, siejama su koronaviruso infekcija.

35-ąjį mirties nuo koronaviruso infekcijos atvejį sekmadienio popietę patvirtino ir Sveikatos apsaugos ministerija, pranešdama, kad Lietuvoje patvirtintas 35-asis mirties nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejis. Žmogus mirė vėlyvą šeštadienio vakarą Klaipėdos paliatyvios pagalbos ir šeimos medicinos centre (hospise), priklausė rizikos grupei.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie