blank
G. Stočkienės nuotr.

Pirmumas – augalo atsparumui

Ilgametę darbo patirtį skaičiuojantis „Kvetkų medelynas“ prieš kelias savaites įsikūrė naujoje dekoratyvinių augalų aikštelėje, esančioje Rokiškyje, Panevėžio g. 5. Į dekoratyvinių augalų prekyvietę užsukę pirkėjai gali rinktis iš gausaus asortimento – dekoratyvinių žydinčių krūmų, įvairių spygliuočių, skiepytų pušų, maumedžių, rožių, rododendrų, miskantų, hortenzijų, šilauogių, sausmedžių ir daugybės kitų.

„Kvetkų medelyno“ savininkė Sandra Korotkovienė, šiame šeimos versle dirbanti jau penkiolika metų, pasakojo, kad tendencijos kasmet išlieka panašios, o dažniausiai pirkėjai prieš įsigydami augalus domisi jų priežiūra.

„Sakyčiau, tendencijos tokios pat, kaip ir kiekvienais metais: kol šalta, visi orientuojasi į smaragdines tujas, šilauoges, spygliuočius, o kai baigiasi pavasarinės šalnos, žmonės ima sodinti rožes, rododendrus, šluotelines hortenzijas.

Dažniausios pirkėjos – moterys nuo 30-ies metų, tačiau sulaukiame ir vyrų bei jaunų, namus besikuriančių, šeimų. Pastebėjau, kad jauni žmonės labai nori želdintis savo aplinkas – jiems tai įdomu. Tik pradedantys želdintis namų valdas žmonės dažniausiai kreipia dėmesį į augalo atsparumą – domisi augalo priežiūra, kiek jiems reikės skirti laiko. Po pirmųjų sėkmingų bandymų tie patys klientai sekantį sezoną jau ieško kažko įdomesnio.

Daugelis pirkėjų pirmumą teikia augalams, kuriems reikalinga mažiau priežiūros, kurie labiau pakantesni mūsų klimato zonos orams“, – pasakojo medelyno savininkė S. Korotkovienė.

Šylant orams kiekvieną savaitę prekyvietė pasipildo naujais augalais, jų daugėja, taigi pasirinkimo klientams netrūksta.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: