Algis Veikšys vasarį demonstravo naujojo autobusiuko privalumus. R. Keliuotytės nuotr.

Visiems rajono neįgaliesiems

Rajono Neįgaliųjų draugija pavėžėjimo paslaugas teikia ne tik draugijos nariams, bet visiems rajono neįgaliesiems, kurių darbingumo lygis yra nuo 0 iki 55 proc. Taip pat paslauga teikiama specialiųjų poreikių turintiems asmenims.

„Pirmenybė teikiama pavėžėjimo į bet kurią šalies gydymo įstaigą paslaugoms. Taip pat būtiniems reikalams rajone tvarkyti – nuvykti į savivaldybę, pas notarus ir pan. Bet ne buitiniams reikalams, ne apsipirkti – tam rajone yra 12 neįgaliuosius aptarnaujančių asistentų, jie ir turi pasirūpinti globotinių buities reikmėmis“, – atkreipė dėmesį A. Veikšys.

Mažinama atskirtis tarp miesto ir kaimo

Pasak A. Veikšio, kilometro įkainis – 6 ct, tačiau atstumas skaičiuojamas nuo Rokiškio centro iki miesto, į kurio gydymo įstaigą vykstama, centro. „Kaina nepriklauso, iš kurios vietos paimamas neįgalusis – ar iš Rokiškio centro, ar iš Suvainiškio, ar iš Onuškio – visiems mokėti tenka vienodai. Tokia tvarka siekiama sumažinti atskirtį tarp miesto ir kaimo. Neįgaliųjų pavėžėjimo rajone paslaugos kaina nustatyta vienoda – 5 eurai, ir ji nepriklauso nuo nuvažiuotų kilometrų“, – komentavo A. Veikšys.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie