J. Kačerausko, V. Bičiūnaitės ir L. Šablinsko nuotr.

Kuo spalvingiau, tuo skaniau

Ko gero, visada smagiau skanauti tai, ką paruošia vietiniai kepėjai ar virėjai, o ne tai, kas atsiduria masinėje prekyboje.

UAB „Darola“ vadovas Pranas Blažys prasitarė, kad klientų fantazija beribė, todėl konditerės kartais sulaukia išskirtinių užsakymų. Pvz., joms tenka kepti, lipdyti, kurti tortus, ant kurių klientai pageidauja matyti vaikiškų pasakų personažų figūrėles. Paveikslėlius su personažais jie atsiunčia internetu arba atneša į kepyklą… „Nuo bažnyčios iki arklio, netgi varpo formos“, – ir rimtai, ir linksmai kalbėjo P. Blažys, vardindamas, kokių formų tortus teko gaminti įmonės darbuotojams.

Kas siūloma Vasario 16-ajai?  Šiuo metu įmonės parduotuvės vitrinose esantys kepiniai stebina tiek formomis, tiek spalvomis ir papuošimais. „Tautinių švenčių progomis įmonės parduotuvėje pirkėjams siūlome meduolinių širdelių, padengtų vėliavos spalvų mase, ir kitokių išpuoštų skanėstų. Iš klientų sulaukiame individualių prašymų iškepti vėliavos formos tortų su užrašais, pavyzdžiui, „Aš myliu Lietuvą!“ – vardijo gamybos vedėja Laima Guzikauskienė. Žinoma, tokie užsakymai atima marias laiko, bet labai pradžiugina žmones. Pirkėjai „trispalvių“ kepinių galės įsigyti ir sekmadienį.

Taip pat tą šventinę dieną dirbs ir kai ką „trispalvio“ pasiūlys kavinė „Pagunda“, picerija „Pipirini pizza“ – cepelinų. Kavinės „Pupelė“ ir „Grill Bankas“ pateiks įprastą meniu.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie