blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Ketvirtadienio tarybos posėdyje tenkintas rajono „Artrito“ klubo prašymas išsinuomoti patalpas pačiame miesto centre, kurių pirmajame aukšte dabar ir yra įsikūręs.

Tarybos nariai pritarė, kad patalpos, esančios Nepriklausomybės a. 10A, klubui būtų perduotos neatlygintinai valdyti ir naudotis panaudos pagrindais. Minėtos patalpos priklauso savivaldybei ir užima 80,41 kv. m.

Patalpomis klubo nariai galės naudotis su tam tikromis sąlygomis ir tik laikinai, iki 2025 m. gruodžio 31 d. Jose negalima ūkinė-komercinė veikla. Kaip sakė klausimą politikams pristačiusi rajono savivaldybės Turto valdymo ir ūkio skyriaus vedėja Ernesta Jančienė, patalpos skirtos „tenkinti žmonių fizinio aktyvumo poreikius per kūno kultūros ir sporto veiklos skatinimą ir tenkinti etninės kultūros, meno kūrėjų ir kultūros darbuotojų poreikius per kultūros ir meno plėtros, kultūrines edukacijas ar kultūros paveldo apsaugos veiklą.“

Šiuo metu klubas panaudos sutartimi nuomoja patalpas minėtu adresu pirmajame aukšte.

Iš viso „Artrito“ klubas vienija 163 narius ir dabar, anot pranešėjos, yra didžiulis poreikis užsiimti kultūrine veikla, sportuoti.

Dėl patalpų nuomos minėtam klubui pasisakančiųjų prieš nebuvo, tačiau kai kuriems tarybos nariams kilo tam tikrų klausimų, minėtas ir konkretus pavyzdys…

Daugiau – antradienio “Gimtajame…”

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: