K. Pabijuto pieš.

„Laikinas“ netapo „amžinu“

Rajono „darbiečių“ byrėjimas suaktyvėjo po spalio pabaigoje įvykusių skyriaus pirmininko rinkimų. Slaptu balsavimu iš vieno kandidato skyriaus vadovu buvo išrinktas tuometinis pirmininko pavaduotojas Vidmantas Maželis. Laikinasis skyriaus pirmininkas Valerijus Rancevas savo kandidatūrą atsėmė dar iki balsavimo. 12 metų partijos nariu buvęs V. Rancevas po rinkimų iš „darbiečių“ pasitraukė, paskui jį partiją paliko ir grupė aktyvių skyriaus narių.

„To link ėjau daug laiko. Skyriui laikinai vadovavau, o išrinkus pirmininką šią poziciją užleidau. Nebematau šios partijos ryškesnių perspektyvų. Nestabilu tiek mūsų skyriuje, tiek partijos vadovybėje“, – trumpai savo apsisprendimą pakomentavo V. Rancevas.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Piotras
Piotras
2017 16 lapkričio 15:48

Slykstu, laikas ir parode visus kurie tik del lovo partijoje buvo.

Smalsutis
2017 14 lapkričio 19:02

Na ir gudruoliai, per partiją ateina prie lovio, o paskui ant partijos padaro kaka.

Ursula
Ursula
2017 14 lapkričio 14:29

Kodėl pas mus nepriimta išėjus iš partijos- palikti ir postus. Juk ir ponaitis Valerijus buvo paskirtas į direktorius nuo partijos. Labai negražu ir negarbinga išstoti iš partijos ir likti poste, reiktų išbūti iki kadencijos pabaigos, o tada gali rinktis ką nori. Tas pats galioja ir tarybos nariams. Nebesinori nieko daugiau rinkti ir iš viso dalyvauti rinkimuose.

Ela
Ela
2017 14 lapkričio 11:24

Gerai padariai Valerijau sveikinu, nebeliko nieko, o čia rašo tai mes žinom kas o gi J. M.

Zigmas
Zigmas
2017 14 lapkričio 10:22

O kas atsakys už rajono žmonių kvailinimą, netesėtus pažadus, mulkinimą ? Neužtenką kaip žiurkei pabėgti iš skęstančio laivo, būtina palikti ne tik užimamus postus, bet ir mandatą, atsiklaupus atsiprašyti.

Rekomenduojami video: