K. Pabijuto pieš.

„Laikinas“ netapo „amžinu“

Rajono „darbiečių“ byrėjimas suaktyvėjo po spalio pabaigoje įvykusių skyriaus pirmininko rinkimų. Slaptu balsavimu iš vieno kandidato skyriaus vadovu buvo išrinktas tuometinis pirmininko pavaduotojas Vidmantas Maželis. Laikinasis skyriaus pirmininkas Valerijus Rancevas savo kandidatūrą atsėmė dar iki balsavimo. 12 metų partijos nariu buvęs V. Rancevas po rinkimų iš „darbiečių“ pasitraukė, paskui jį partiją paliko ir grupė aktyvių skyriaus narių.

„To link ėjau daug laiko. Skyriui laikinai vadovavau, o išrinkus pirmininką šią poziciją užleidau. Nebematau šios partijos ryškesnių perspektyvų. Nestabilu tiek mūsų skyriuje, tiek partijos vadovybėje“, – trumpai savo apsisprendimą pakomentavo V. Rancevas.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

kasyba

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PiotrasSmalsutisUrsulaElaZigmas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Piotras
Piotras

Slykstu, laikas ir parode visus kurie tik del lovo partijoje buvo.

Smalsutis

Na ir gudruoliai, per partiją ateina prie lovio, o paskui ant partijos padaro kaka.

Ursula
Ursula

Kodėl pas mus nepriimta išėjus iš partijos- palikti ir postus. Juk ir ponaitis Valerijus buvo paskirtas į direktorius nuo partijos. Labai negražu ir negarbinga išstoti iš partijos ir likti poste, reiktų išbūti iki kadencijos pabaigos, o tada gali rinktis ką nori. Tas pats galioja ir tarybos nariams. Nebesinori nieko daugiau rinkti ir iš viso dalyvauti rinkimuose.

Ela
Ela

Gerai padariai Valerijau sveikinu, nebeliko nieko, o čia rašo tai mes žinom kas o gi J. M.

Zigmas
Zigmas

O kas atsakys už rajono žmonių kvailinimą, netesėtus pažadus, mulkinimą ? Neužtenką kaip žiurkei pabėgti iš skęstančio laivo, būtina palikti ne tik užimamus postus, bet ir mandatą, atsiklaupus atsiprašyti.