. Savo pavardes 19–26 metų jaunuoliai gali pasitikrinti interneto svetainėse https://sauktiniai.kam.lt, www.karys.lt ir www.kam.lt, taip pat nemokamu tel. (8–800) 12340

Krašto apsaugos ministerija paskelbė šių metų privalomosios karo tarnybos šauktinių sąrašus internete. Savo pavardes 19–26 metų jaunuoliai gali pasitikrinti interneto svetainėse https://sauktiniai.kam.lt, www.karys.lt ir www.kam.lt, taip pat nemokamu tel. (8–800) 12340.

Skirtingai nei ankstesniais metais, karo prievolininkams pranešimai apie būsimą tarnybą nebus siunčiami paštu – sąrašo paskelbimas internete prilyginamas pranešimui. Krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio teigimu, iki šiol šauktinių sąrašo neprireikė – visos šaukiamųjų vietos buvo užpildytos savanoriais arba tais, kurie 9 mėn. tarnybą panoro atlikti pirmumo tvarka. Po sąrašų paskelbimo savo noru atlikti tarnybą gali ir asmenys, nepatekę į sąrašą. „Jie taip pat galės pasirinkti norimą tarnybos vietą, tarnybos pradžios datą ir gauti 30 proc. didesnes išmokas. Pirmumo prašymus galės teikti ir patekusieji į šaukiamųjų sąrašus. Į jų pageidaujamas tarnybos vietas bus stengiamasi atsižvelgti, o kaupiamosios išmokos jiems bus didesnės 15 proc.“, – skelbia Krašto apsaugos ministerija. Šiemet iš viso bus šaukiami 3 tūkst. 537 asmenys.

Eltos inform.

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
vidabu Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
vidabu

Ar daug Rokiškėnų, tai pakalbinkit bent vieną? Vis įdomiau laikraštį skaityti bus apie jaunimą, jų gyvenimus, jų planus.