Gimtasis Rokiškis Aktualijos Paskelbti paskutiniai valstybinių egzaminų rezultatai

Paskelbti paskutiniai valstybinių egzaminų rezultatai

1082
2

Nacionalinis egzaminų centras ketvirtadienį paskelbė geografijos, istorijos ir matematikos valstybinių egzaminų rezultatus.

Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rita Elmonienė  sakė, kad matematikos valstybinį egzaminą Rokiškio rajone laikė 184 abiturientai, neišlaikė 50, yra vienas šimtukas – jis priklauso Juozo Tumo­–Vaižganto gimnazijos mokiniui Tomui Martinėliui. Jis jau yra gavęs šimtukus iš anglų kalbos ir biologijos egzaminų.

Geografijos valstybinį egzaminą laikė 30, neišlaikė 3. Istorijos egzaminą laikė 93, neišlaikė 2. Šioje brandos egzaminų sesijoje Rokiškio rajonas turi 14 šimtukų.

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SmalsutisMama Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Smalsutis

Išrinktas Lietuvos prezidentas neišlaikė matematikos egzamino, neįstojo į ekonomiką, bet tai nekliudė jam tapti prezidentu. Egzaminai dabar tai pasityčiojimas iš mokinių, pvz. visų dalykų šimtukai, o lietuvių 79 – atestato su pagyrimu negaus.

Mama
Mama

Neišlaikytas egzaminas-ne pasaulio pabaiga. Gyvenimas diktuos savus egzaminus. Abituriente, kuriam kažkiek nepasisekė, tavo vidinis varikliukas ties tuo neturi sustoti… turėk siekius ir jų atkakliai siek , ir viskas bus gerai. Bėda švietimo sistemoje,didelė bėda… Skaičiai tai parodo -ne tik mūsų rajone, bet ir Lietuvoje. Programos prasilenkia su użduotimis. Įdomu būtų sużinoti, koks procentas mokinių samdė korepetitorius.